Before Paris off to Komsomolsk

A draw procedure for the Round of 32 of Ukrainian Cup has just been complete. A Second league club Hirnyk-Sport from Komsomolsk, Poltava region will be Karpaty’s opponent.

Green-whites head coach Oleh Kononov shared following comments upon results of the draw: “There is no way we can afford to underrate our opponent. Successful Cup campaign – is one of main tasks that were set by our club management. We want to play in the Final of the tournament. So the preparation for the match will be really serious. We respect all of our opponents regardless of the league they represent”.

FC Karpaty Information Center, www.fckarpaty.lviv.ua
Photos by © FC Karpaty

08.09.2010Comments (29)All news
Sector16 | 10.09.2010, 20:28:06
та ви внатуре підза_бали ту фігню писати тут на форумі такі перци а як решати іти то всі під плінтус ховаються =) а на рахунок білетів ті черті офісні майже всі білети за 50 рублів розкупили і люди шо за відношення до клубу і до футболу купляти через брата свата або взагалі як я бачив 9-того числа коли квиткі брав шо тупо заходили в касу(через двері) ту що на стадіоні і брали білети пачками а фанати потім харяться БЮРОКРАТІЯ !ВОТ ВСЁ ШО Я ДУМАЮ!мало бути білетів по 50 грн на 1,2 14,15,16,17,18 сектори понабирали пачками вони закінчилися і продавали сразу біля каси ті же білети вже по 70 убівать нада таких чертей !АЛЕ то ше не всі білети видруковані в мене знайомого тато казав шо вони ше невсі білети роздрукували! так шо штурмуйте каси !
Skrappycoco | 09.09.2010, 08:26:45
ROS | 08.09.2010, 23:52:20 *BANDERAs і Skrappycoco* Пацани хватить тут хєрню писати на сайті, бакланьтесь по імейлах, по контактах, на форумах і т.д., но тут пишіть по темі!!! А то кожен має знати як хто кого обзивав, і де хтось має піз*ди получати!!! Будьте серйознішими!!! Ну а на рахунок кубку, то в КАРПАТ того року є реальна можливість за нього поборотись, ну але буде дуже важко, бо грати однаковими силами на 3 фронти не кожному підсилу!!! Для Львівських вболівальників завоювання КАРПАТАМИ кубку України було б дуже великим подарунком!!! Тому успіху нашим КАРПАТІВЦЯМ і постаратись вийти принацмі в фінал кубку, а там буде видно!!!------------------Прошу вибачення що приходиться тобі таке читати!Шкода що не всі це розуміють!Просто де-які ... створили непотрібний ажіотаж і скиглення!На матчі з волинями і севастополями прийти не можуть-їм бачте потрібні клуби з європи!То поясни мені нах такі "уболівальники" взагалі потрібні?
ROS | 08.09.2010, 23:52:20
*BANDERAs і Skrappycoco* Пацани хватить тут хєрню писати на сайті, бакланьтесь по імейлах, по контактах, на форумах і т.д., но тут пишіть по темі!!! А то кожен має знати як хто кого обзивав, і де хтось має піз*ди получати!!! Будьте серйознішими!!! Ну а на рахунок кубку, то в КАРПАТ того року є реальна можливість за нього поборотись, ну але буде дуже важко, бо грати однаковими силами на 3 фронти не кожному підсилу!!! Для Львівських вболівальників завоювання КАРПАТАМИ кубку України було б дуже великим подарунком!!! Тому успіху нашим КАРПАТІВЦЯМ і постаратись вийти принацмі в фінал кубку, а там буде видно!!!
BOOMER | 08.09.2010, 22:09:44
REAL - Дякую!
Skrappycoco | 08.09.2010, 22:09:40
стефко | 08.09.2010, 19:46:40 Та не серйозно просто ти написав"...І буде кубок знов у Львові"-місцями не так слова поставив от і все.. так, так, переплутав слова, там має бути так: "Skrappycoco - ЛОШАРА!"---------Взагаліто на сайті лошари- ти і BANDERAs!
Skrappycoco | 08.09.2010, 22:08:33
BANDERAs | 08.09.2010, 19:06:54 Гімнюк, не ганьбися перед людьми, напиши сектор, ряд і місце в якому тебе можна буде знайти на цьому історичному матчі, а потім будеш всім розповідати як ти крутий дорослий пацан відповів за свої образи в мою сторону і показав тупому неадекватному бидлу ( як ти мене називав) його місце в суспільстві!---------може краще скажеш в якому ти секторі га??о мегакрутий баран!!!!!!Чхати я хотів на твої погрози і вислови в мою сторону!Такі як ти хіба за компом герої
REAL | 08.09.2010, 21:42:56
BOOMER | 08.09.2010, 21:12:34 А що вже хтось брав собі квитки??? Якщо вже хтось брав, то не в курсі по скільки на руки продають???Сьогодні давали по два на один абонемент,завтра думаю великих обмежень не буде..
BOOMER | 08.09.2010, 21:12:34
А що вже хтось брав собі квитки??? Якщо вже хтось брав, то не в курсі по скільки на руки продають???
BANDERAs | 08.09.2010, 19:52:56
))))Тепер ясно чого воно не хоче писати місце де буде сидіти на матчі, вже наволоч стільки людей обісрало, що пора зовнішність міняти ( хоча не потрібно, воно ж віртуальний крутяк).
стефко | 08.09.2010, 19:46:40
Та не серйозно просто ти написав"...І буде кубок знов у Львові"-місцями не так слова поставив от і все.. так, так, переплутав слова, там має бути так: "Skrappycoco - ЛОШАРА!"
Premier League 21st round. 03.03.2012, 13:30
Zorya
(Lugansk)
Countdown
on-line protocol
Karpaty
(Lviv)
Quick navigation: look
Standings
Top 5 “Karpaty” forwads

1

77. Перес Мартінес Лукас
amplua Forwards
b/d 10.09.1988
5 goals
in 23 matches
total for team
5 goals
в 38 matches

Karpaty (Lviv) - Dynamo (Kyiv)
 

Matches results
Tavriya

-

-

Metalurg
Zorya

-

-

Karpaty
Olexandriya

-

-

Volyn
Chornomorets

-

-

Illichivets
Metalist

-

-

Obolon
Vorskla

-

-

Kryvbas
Shakhtar

-

-

Dnipro
Dynamo

-

-

Arsenal
Poll
Who must be the first club goalkeeper in the 2nd part of the season?
  • Andriy Tlumak
    dracon_pollVote(225,2003,false,500,'full')
  • Oleksandr Ilushchenkov
    dracon_pollVote(225,2004,false,500,'full')
  • Martin Bogatinov
    dracon_pollVote(225,2005,false,500,'full')
  • Roman Mysak
    dracon_pollVote(225,2006,false,500,'full')
Poll archive Total: 1673 votes