U-21: «Карпати» – «Олімпік» – Онлайн!

За кілька хвилин о 12:00 на стадіоні «Локомотив» у Раві-Руській, що під Львовом розпочнеться поєдинок 21-го туру молодіжної першості України 2014/2015 між командами «Карпати» U-21 та «Олімпік» U-21.

Сонячно. Температура повітря +19°С.

СТАРТОВІ СКЛАДИ КОМАНД:

«КАРПАТИ» U-21: Підківка, Грисьо, Гуцуляк, Завійський, Захарків, Макогон, Поручинський, Савошко, Сениця, Сергійчук, Штаненко.

«ОЛІМПІК» U-21: Бондаренко, Тюря, Счастливцев, Цимбалюк, Іванків, Хомутов, Романов, Григорусь, Єлоєв, Пуди, Галенков.

До слова, традиційне прев’ю а також інші протокольні дані матчу ви можете переглянути за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ!

1 хв
. – Матч розпочато!

15 хв. – «Карпати» на правах господарів намагаються нав’язати супернику свою гру, але до небезпечних моментів справа поки що не доходить...

20 хв
. – Гол! 0:1! Іван Тюря підставляє голову після навісу зі штрафного і розстрілює впритул Романа Підківку!

30 хв
. – Попри велику кількість атак господарів, саме гості зуміли скористатися чи не єдиною з них...

45 хв
. – «Леви» продовжують тиснути, удари по воротах, удари в ствір, воротарю гостей приходиться «не солодко»... Але як кажуть просто «не лізе»! Перерва!

46 хв
. – Гру поновлено!

54 хв
. – Гол! 0:2! І знову стандарт для гостей, цього разу кутовий, після подачі з якого Євгеній Цимбалюк в дотик влучно пробиває під поперечку!

60 хв
. – Пенальті!

60 хв
. – Гол! 1:2! Тарас Завійський скорочує відставання в рахунку з 11-метрової позначки!

74 хв
. – Гол! 2:2! Еквалайзер! Цього разу Юрій Захарків головою пробиває по воротах після навісу від прапорця і зрівнює рахунок!

77 хв
. – Гол! 3:2! Михайло Сергійчук виходить сам на сам і виводить «Карпати»  вперед!

83 хв
. – Гол! 4:2! Суперконтратака «зелено-білих» закінчується класним голом від все того ж Юрія Захарківа, який оформлює «дубль»!