Огляд матчу 31-го туру Чемпіонату України з футболу 2016/2017 ...
Фоторепортаж зі стадіону «Україна» з матчу основних складів лучан та львів’ян ...
В останні грі сезону молодих «левів» судитиме 30-річний рефері з Київщини ...
Наставник «Карпат» Олег Дулуб про перемогу над лучанами ...
Автор переможного голу аналізує дербі з «Волинню» ...
Ліга Парі-Матч. «Волинь» – «Карпати» – 0:1 (Оновлено)

31-й тур. 27.05.2017, 17:00. «Україна», Львів. 4 500 глядачів.
Сонячно, перемінна хмарність. +21°С

Арбітр – Євген Арановський (Київ).

Асистенти арбітра: Олександр Жуков (Харків), Олександр Холодинський (Лозова, Харківська обл.).
Четвертий арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).

Директор матчу ФФУ – Тарас Клим (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу – Юрій Мосейчук (Чернівці).

«ВОЛИНЬ»: Марчук, Романюк, Мелінишин, Марушка, Р. Никитюк (Тракало, 68), Чепелюк, Тетеренко, Шаповал, Ляшенко, Трикош (А. Никитюк, 46), Дмитренко (Баб’як, 86).
Запасні: Неділько, Шандрук, Котюн, Омельчук.
Головний тренер – Віталій Кварцяний.

«КАРПАТИ»: Боровик, Мірошніченко, Лобай (Чачуа, 24), Дитятьєв, Нестеров, Матвієнко, Голодюк, Вербний, Худоб’як, Ксьонз (Завійський, 90+2), Гуцуляк (Грисьо, 75).
Запасні: Підківка, Виздрик, Філімонов, Шина.
Головний тренер – Олег Дулуб.

Гол: Гуцуляк, 38.

Попередження: Марчук, 28, Мелінишин, 30 – Худоб’як, 29, Вербний, 32, Чачуа, 45+4, Голодюк, 53.

Несподіване повернення «зелено-білих» на «Україну» викликало у вболівальників підвищений інтерес до західноукраїнського дербі. Фан-сектори обох команд на початку поєдинку обмінялись ефектними шоу, тим самим довівши, що на полі теж буде спекотно.

Львів’яни відразу заволоділи ініціативою та не давали змоги номінальним господарям зайвий раз турбувати Євгена Боровика. Перша небезпека у матчі надійшла саме від «зелено-білих». Вербний сильним ударом цілився по воротах волинян, Марчук виявився на місці.

Варто відзначити суперечливий епізод у штрафному майданчику «Волині», що стався у середині першого тайму. Гуцуляк вдало обіграв захисника «червоно-білих», який у відповідь грубо вдарив карпатівця по ногах. Арановський не вказав на «точку». Натомість, на полі «України» вмить з’явились лікарі «Карпат», аби пересвідчитись, що Олексій зможе продовжити гру.

Футольна справедливість не змусила себе довго чекати. Матвієнко точним пасом віддав круглого на капітана. Сильний удар Худоб’яка, майже на лінії воріт, замкнув Гуцуляк – 0:1. Олексій вже втретє відзначився у зеленій футболці після повернення з Іспанії.

Галицько-волинське протистояння не давало забути принциповість поєдинку. Як наслідок, у першому таймі, Арановський показав чотири жовті картки. Цікаво, що одне з попереджень арбітр висловив у сторону воротаря лучан, котрий навмисне затримував появу круглого на полі.

Початок другої 45-хвилинки виявився не менш емоційним. Хорошу можливість подвоювати перевагу мав автор першого голу Гуцуляк. Поцілити у ворота Марчука Олексію не вдалось – м’яч пролетів над перекладиною. Виправляти помилку Гуцуляка повинен був Ігор Худоб’як. Вихід капітана один на один з кіпером виявився вдалим саме для Марчука.

Гості повністю заволоділи ініціативою та не відпускали мя’ча з половини поля волинян. Два відмінних моменти змарнував Амбросій Чачуа. Спочатку, карпатівець не поцілив у ворота, а вже за кілька хвилин не зміг переграти вже лежачого Марчука.

Отож номінальні господарі на чужому для себе стадіоні не змогли нав’язати боротьби «зелено-білим». Карпатівці, у свою чергу, мали можливість завершити гру з набагато більшим рахунком...

Ліга Парі-Матч 32-ий тур. 31.05.2017, 17:00