Сезон 2016/2017. Ліга Парі-Матч.
Турнірна таблиця І В Н П М О
1 Шахтар 32 25 5 2 66-24 80
2 Динамо 32 21 4 7 69-33 67
3 Зоря 32 16 6 10 45-31 54
4 Олімпік 32 11 11 10 33-44 44
5 Олександрія 32 10 10 12 41-43 40
6 Чорноморець 32 10 8 14 25-37 38
Турнірна таблиця І В Н П М О
7 Ворскла 32 11 9 12 32-32 42
8 Сталь 32 11 8 13 27-31 41
9 Зірка 32 9 7 16 29-43 34
10 Карпати 32 9 9 14 35-41 30
11 Дніпро 31 8 13 10 31-37 22
12 Волинь 31 3 4 24 14-51 7
Календар ігор в сезоні 2016/2017
 
1-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 22.07.16 Шахтар (Донецьк) - Зірка (Кропивницький) 4 : 1  
Субота, 23.07.16 Сталь (Кам’янське) - Карпати (Львів) 0 : 3
Субота, 23.07.16 Динамо (Київ) - Олександрія (Олександрія) 5 : 1  
Субота, 23.07.16 Ворскла (Полтава) - Чорноморець (Одеса) 1 : 0  
Неділя, 24.07.16 Зоря (Луганськ) - Олімпік (Донецьк) 3 : 0  
Неділя, 24.07.16 Дніпро (Дніпро) - Волинь (Луцьк) 5 : 0  
 
2-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 30.07.16 Волинь (Луцьк) - Олімпік (Донецьк) 2 : 2  
Субота, 30.07.16 Зірка (Кропивницький) - Зоря (Луганськ) 1 : 1  
Субота, 30.07.16 Чорноморець (Одеса) - Шахтар (Донецьк) 1 : 4  
Неділя, 31.07.16 Дніпро (Дніпро) - Сталь (Кам’янське) 1 : 1  
Неділя, 31.07.16 Олександрія (Олександрія) - Ворскла (Полтава) 3 : 2  
Неділя, 31.07.16 Карпати (Львів) - Динамо (Київ) 0 : 2
 
3-ій тур
команди рахунок протокол
Субота, 06.08.16 Сталь (Кам’янське) - Волинь (Луцьк) 1 : 0  
Субота, 06.08.16 Динамо (Київ) - Дніпро (Дніпро) 1 : 0  
Неділя, 07.08.16 Олімпік (Донецьк) - Зірка (Кропивницький) 4 : 2  
Неділя, 07.08.16 Ворскла (Полтава) - Карпати (Львів) 1 : 1
Неділя, 07.08.16 Шахтар (Донецьк) - Олександрія (Олександрія) 1 : 0  
Неділя, 07.08.16 Зоря (Луганськ) - Чорноморець (Одеса) 4 : 0  
 
4-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 12.08.16 Карпати (Львів) - Шахтар (Донецьк) 2 : 3
Субота, 13.08.16 Волинь (Луцьк) - Зірка (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 13.08.16 Дніпро (Дніпро) - Ворскла (Полтава) 1 : 1  
Субота, 13.08.16 Олександрія (Олександрія) - Зоря (Луганськ) 0 : 1  
Неділя, 14.08.16 Чорноморець (Одеса) - Олімпік (Донецьк) 3 : 0  
Неділя, 14.08.16 Сталь (Кам’янське) - Динамо (Київ) 1 : 2  
 
5-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 20.08.16 Олімпік (Донецьк) - Олександрія (Олександрія) 0 : 2  
Субота, 20.08.16 Динамо (Київ) - Волинь (Луцьк) 2 : 1  
Неділя, 21.08.16 Шахтар (Донецьк) - Дніпро (Дніпро) 4 : 0  
Неділя, 21.08.16 Ворскла (Полтава) - Сталь (Кам’янське) 0 : 0  
Неділя, 21.08.16 Зоря (Луганськ) - Карпати (Львів) 2 : 1
Неділя, 21.08.16 Зірка (Кропивницький) - Чорноморець (Одеса) 0 : 1  
 
6-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 26.08.16 Дніпро (Дніпро) - Зоря (Луганськ) 2 : 0  
Субота, 27.08.16 Волинь (Луцьк) - Чорноморець (Одеса) 0 : 1  
Субота, 27.08.16 Динамо (Київ) - Ворскла (Полтава) 0 : 2  
Неділя, 28.08.16 Карпати (Львів) - Олімпік (Донецьк) 0 : 2
Неділя, 28.08.16 Олександрія (Олександрія) - Зірка (Кропивницький) 4 : 0  
Неділя, 28.08.16 Сталь (Кам’янське) - Шахтар (Донецьк) 0 : 1  
 
7-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 09.09.16 Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) 1 : 1  
Субота, 10.09.16 Зоря (Луганськ) - Сталь (Кам’янське) 2 : 2  
Неділя, 11.09.16 Зірка (Кропивницький) - Карпати (Львів) 1 : 0
Неділя, 11.09.16 Ворскла (Полтава) - Волинь (Луцьк) 2 : 1  
Неділя, 11.09.16 Чорноморець (Одеса) - Олександрія (Олександрія) 1 : 0  
Неділя, 11.09.16 Олімпік (Донецьк) - Дніпро (Дніпро) 3 : 0  
 
8-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 17.09.16 Сталь (Кам’янське) - Олімпік (Донецьк) 2 : 3  
Субота, 17.09.16 Карпати (Львів) - Чорноморець (Одеса) 0 : 0
Субота, 17.09.16 Дніпро (Дніпро) - Зірка (Кропивницький) 0 : 1  
Неділя, 18.09.16 Волинь (Луцьк) - Олександрія (Олександрія) 1 : 1  
Неділя, 18.09.16 Динамо (Київ) - Зоря (Луганськ) 0 : 1  
Неділя, 18.09.16 Ворскла (Полтава) - Шахтар (Донецьк) 0 : 1  
 
9-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 24.09.16 Олімпік (Донецьк) - Динамо (Київ) 0 : 4  
Субота, 24.09.16 Шахтар (Донецьк) - Волинь (Луцьк) 3 : 0  
Субота, 24.09.16 Зоря (Луганськ) - Ворскла (Полтава) 2 : 1  
Неділя, 25.09.16 Зірка (Кропивницький) - Сталь (Кам’янське) 0 : 0  
Неділя, 25.09.16 Чорноморець (Одеса) - Дніпро (Дніпро) 0 : 0  
Неділя, 25.09.16 Олександрія (Олександрія) - Карпати (Львів) 3 : 2
 
10-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 01.10.16 Сталь (Кам’янське) - Чорноморець (Одеса) 1 : 2  
Субота, 01.10.16 Дніпро (Дніпро) - Олександрія (Олександрія) 1 : 4  
Субота, 01.10.16 Ворскла (Полтава) - Олімпік (Донецьк) 1 : 2  
Неділя, 02.10.16 Волинь (Луцьк) - Карпати (Львів) 1 : 1
Неділя, 02.10.16 Шахтар (Донецьк) - Зоря (Луганськ) 1 : 0  
Неділя, 02.10.16 Динамо (Київ) - Зірка (Кропивницький) 2 : 0  
 
11-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 15.10.16 Зоря (Луганськ) - Волинь (Луцьк) 2 : 0  
Субота, 15.10.16 Олімпік (Донецьк) - Шахтар (Донецьк) 1 : 1  
Субота, 15.10.16 Чорноморець (Одеса) - Динамо (Київ) 1 : 1  
Неділя, 16.10.16 Олександрія (Олександрія) - Сталь (Кам’янське) 2 : 0  
Неділя, 16.10.16 Зірка (Кропивницький) - Ворскла (Полтава) 2 : 0  
Неділя, 16.10.16 Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпро) 1 : 1
 
12-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 22.10.16 Карпати (Львів) - Сталь (Кам’янське) 0 : 1
Субота, 22.10.16 Волинь (Луцьк) - Дніпро (Дніпро) 3 : 0  
Неділя, 23.10.16 Олександрія (Олександрія) - Динамо (Київ) 1 : 1  
Неділя, 23.10.16 Олімпік (Донецьк) - Зоря (Луганськ) 0 : 2  
Неділя, 23.10.16 Зірка (Кропивницький) - Шахтар (Донецьк) 0 : 3  
Неділя, 23.10.16 Чорноморець (Одеса) - Ворскла (Полтава) 1 : 2  
 
13-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 29.10.16 Олімпік (Донецьк) - Волинь (Луцьк) 2 : 1  
Субота, 29.10.16 Шахтар (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) 2 : 0  
Субота, 29.10.16 Динамо (Київ) - Карпати (Львів) 4 : 1
Неділя, 30.10.16 Зоря (Луганськ) - Зірка (Кропивницький) 2 : 1  
Неділя, 30.10.16 Ворскла (Полтава) - Олександрія (Олександрія) 2 : 2  
Неділя, 30.10.16 Сталь (Кам’янське) - Дніпро (Дніпро) 1 : 1  
 
14-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 04.11.16 Волинь (Луцьк) - Сталь (Кам’янське) 0 : 1  
Субота, 05.11.16 Зірка (Кропивницький) - Олімпік (Донецьк) 1 : 2  
Субота, 05.11.16 Карпати (Львів) - Ворскла (Полтава) 1 : 0
Неділя, 06.11.16 Чорноморець (Одеса) - Зоря (Луганськ) 0 : 0  
Неділя, 06.11.16 Дніпро (Дніпро) - Динамо (Київ) 1 : 2  
Неділя, 06.11.16 Олександрія (Олександрія) - Шахтар (Донецьк) 1 : 2  
 
15-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 19.11.16 Зоря (Луганськ) - Олександрія (Олександрія) 1 : 2  
Субота, 19.11.16 Олімпік (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) 1 : 0  
Субота, 19.11.16 Шахтар (Донецьк) - Карпати (Львів) 2 : 1
Субота, 19.11.16 Динамо (Київ) - Сталь (Кам’янське) 2 : 1  
Неділя, 20.11.16 Зірка (Кропивницький) - Волинь (Луцьк) 2 : 0  
Неділя, 20.11.16 Ворскла (Полтава) - Дніпро (Дніпро) 1 : 2  
 
16-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 26.11.16 Сталь (Кам’янське) - Ворскла (Полтава) 0 : 1  
Субота, 26.11.16 Чорноморець (Одеса) - Зірка (Кропивницький) 2 : 1  
Субота, 26.11.16 Волинь (Луцьк) - Динамо (Київ) 1 : 4  
Неділя, 27.11.16 Олександрія (Олександрія) - Олімпік (Донецьк) 1 : 1  
Неділя, 27.11.16 Карпати (Львів) - Зоря (Луганськ) 2 : 2
Неділя, 27.11.16 Дніпро (Дніпро) - Шахтар (Донецьк) 0 : 2  
 
17-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 03.12.16 Ворскла (Полтава) - Динамо (Київ) 2 : 2  
Субота, 03.12.16 Чорноморець (Одеса) - Волинь (Луцьк) 0 : 0  
Субота, 03.12.16 Зоря (Луганськ) - Дніпро (Дніпро) 2 : 3  
Неділя, 04.12.16 Шахтар (Донецьк) - Сталь (Кам’янське) 2 : 0  
Неділя, 04.12.16 Зірка (Кропивницький) - Олександрія (Олександрія) 1 : 1  
Неділя, 26.03.17 Олімпік (Донецьк) - Карпати (Львів) 0 : 0
 
18-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 09.12.16 Дніпро (Дніпро) - Олімпік (Донецьк) 1 : 1  
Субота, 10.12.16 Волинь (Луцьк) - Ворскла (Полтава) 0 : 1  
Неділя, 11.12.16 Карпати (Львів) - Зірка (Кропивницький) 2 : 3
Неділя, 11.12.16 Олександрія (Олександрія) - Чорноморець (Одеса) 2 : 1  
Неділя, 11.12.16 Сталь (Кам’янське) - Зоря (Луганськ) 0 : 2  
Понеділок, 12.12.16 Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк) 3 : 4  
 
19-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 25.02.17 Зоря (Луганськ) - Динамо (Київ) 1 : 2  
Субота, 25.02.17 Олімпік (Донецьк) - Сталь (Кам’янське) 0 : 0  
Субота, 25.02.17 Олександрія (Олександрія) - Волинь (Луцьк) 6 : 0  
Неділя, 26.02.17 Чорноморець (Одеса) - Карпати (Львів) 1 : 0
Неділя, 26.02.17 Зірка (Кропивницький) - Дніпро (Дніпро) 1 : 1  
Неділя, 26.02.17 Шахтар (Донецьк) - Ворскла (Полтава) 2 : 1  
 
20-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 04.03.17 Дніпро (Дніпро) - Чорноморець (Одеса) 1 : 1  
Субота, 04.03.17 Динамо (Київ) - Олімпік (Донецьк) 1 : 0  
Неділя, 05.03.17 Карпати (Львів) - Олександрія (Олександрія) 1 : 0
Неділя, 05.03.17 Ворскла (Полтава) - Зоря (Луганськ) 1 : 2  
Неділя, 05.03.17 Сталь (Кам’янське) - Зірка (Кропивницький) 3 : 0  
Неділя, 05.03.17 Волинь (Луцьк) - Шахтар (Донецьк) 0 : 1  
 
21-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 11.03.17 Чорноморець (Одеса) - Сталь (Кам’янське) 0 : 1  
Субота, 11.03.17 Олімпік (Донецьк) - Ворскла (Полтава) 3 : 2  
Субота, 11.03.17 Карпати (Львів) - Волинь (Луцьк) 2 : 1
Субота, 11.03.17 Олександрія (Олександрія) - Дніпро (Дніпро) 0 : 0  
Неділя, 12.03.17 Зірка (Кропивницький) - Динамо (Київ) 2 : 0  
Неділя, 12.03.17 Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) 1 : 2  
 
22-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 17.03.17 Дніпро (Дніпро) - Карпати (Львів) 0 : 0
П'ятниця, 17.03.17 Динамо (Київ) - Чорноморець (Одеса) 2 : 1  
П'ятниця, 17.03.17 Шахтар (Донецьк) - Олімпік (Донецьк) 1 : 1  
Субота, 18.03.17 Сталь (Кам’янське) - Олександрія (Олександрія) 4 : 1  
Субота, 18.03.17 Ворскла (Полтава) - Зірка (Кропивницький) 0 : 0  
Неділя, 19.03.17 Волинь (Луцьк) - Зоря (Луганськ) 0 : 1  
 
23-ій тур
команди рахунок протокол
Субота, 01.04.17 Дніпро (Дніпро) - Зірка (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 01.04.17 Ворскла (Полтава) - Волинь (Луцьк) 2 : 0  
Субота, 01.04.17 Чорноморець (Одеса) - Олімпік (Донецьк) 0 : 0  
Неділя, 02.04.17 Карпати (Львів) - Сталь (Кам’янське) 2 : 0
Неділя, 02.04.17 Олександрія (Олександрія) - Динамо (Київ) 1 : 4  
Неділя, 02.04.17 Зоря (Луганськ) - Шахтар (Донецьк) 1 : 2  
 
24-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 08.04.17 Сталь (Кам’янське) - Волинь (Луцьк) 2 : 0  
Субота, 08.04.17 Зірка (Кропивницький) - Ворскла (Полтава) 1 : 0  
Неділя, 09.04.17 Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпро) 2 : 2
Неділя, 09.04.17 Олександрія (Олександрія) - Зоря (Луганськ) 0 : 0  
Неділя, 09.04.17 Шахтар (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) 1 : 2  
Неділя, 09.04.17 Динамо (Київ) - Олімпік (Донецьк) 4 : 0  
 
25-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 14.04.17 Зоря (Луганськ) - Динамо (Київ) 0 : 1  
Субота, 15.04.17 Ворскла (Полтава) - Карпати (Львів) 0 : 0
Субота, 15.04.17 Олімпік (Донецьк) - Шахтар (Донецьк) 0 : 4  
Субота, 15.04.17 Дніпро (Дніпро) - Сталь (Кам’янське) 0 : 0  
Неділя, 16.04.17 Волинь (Луцьк) - Зірка (Кропивницький) 1 : 0  
Неділя, 16.04.17 Чорноморець (Одеса) - Олександрія (Олександрія) 1 : 0  
 
26-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 21.04.17 Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк) 0 : 1  
Субота, 22.04.17 Олександрія (Олександрія) - Олімпік (Донецьк) 1 : 0  
Субота, 22.04.17 Дніпро (Дніпро) - Ворскла (Полтава) 2 : 0  
Неділя, 23.04.17 Сталь (Кам’янське) - Зірка (Кропивницький) 1 : 0  
Неділя, 23.04.17 Карпати (Львів) - Волинь (Луцьк) 1 : 0
Неділя, 23.04.17 Зоря (Луганськ) - Чорноморець (Одеса) 1 : 2  
 
27-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 29.04.17 Зірка (Кропивницький) - Карпати (Львів) 3 : 2
Субота, 29.04.17 Ворскла (Полтава) - Сталь (Кам’янське) 2 : 0  
Неділя, 30.04.17 Олімпік (Донецьк) - Зоря (Луганськ) 1 : 1  
Неділя, 30.04.17 Волинь (Луцьк) - Дніпро (Дніпро) 0 : 1  
Неділя, 30.04.17 Шахтар (Донецьк) - Олександрія (Олександрія) 1 : 0  
Неділя, 30.04.17 Чорноморець (Одеса) - Динамо (Київ) 1 : 4  
 
28-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 05.05.17 Волинь (Луцьк) - Ворскла (Полтава) 0 : 1  
Субота, 06.05.17 Олімпік (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) 1 : 0  
Субота, 06.05.17 Шахтар (Донецьк) - Зоря (Луганськ) 3 : 2  
Неділя, 07.05.17 Сталь (Кам’янське) - Карпати (Львів) 2 : 1
Неділя, 07.05.17 Зірка (Кропивницький) - Дніпро (Дніпро) 1 : 1  
Неділя, 07.05.17 Динамо (Київ) - Олександрія (Олександрія) 6 : 0  
 
29-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 12.05.17 Волинь (Луцьк) - Сталь (Кам’янське) 0 : 1  
Субота, 13.05.17 Олімпік (Донецьк) - Динамо (Київ) 2 : 1  
Субота, 13.05.17 Зоря (Луганськ) - Олександрія (Олександрія) 1 : 0  
Субота, 13.05.17 Чорноморець (Одеса) - Шахтар (Донецьк) 0 : 3  
Неділя, 14.05.17 Ворскла (Полтава) - Зірка (Кропивницький) 1 : 1  
Неділя, 14.05.17 Дніпро (Дніпро) - Карпати (Львів) 2 : 3
 
30-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 20.05.17 Зірка (Кропивницький) - Волинь (Луцьк) 2 : 0  
Субота, 20.05.17 Сталь (Кам’янське) - Дніпро (Дніпро) 0 : 1  
Неділя, 21.05.17 Карпати (Львів) - Ворскла (Полтава) 0 : 1
Неділя, 21.05.17 Шахтар (Донецьк) - Олімпік (Донецьк) 1 : 1  
Неділя, 21.05.17 Динамо (Київ) - Зоря (Луганськ) 1 : 2  
Неділя, 21.05.17 Олександрія (Олександрія) - Чорноморець (Одеса) 1 : 1  
 
31-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 26.05.17 Чорноморець (Одеса) - Зоря (Луганськ) 0 : 1  
П'ятниця, 26.05.17 Олімпік (Донецьк) - Олександрія (Олександрія) 0 : 0  
П'ятниця, 26.05.17 Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) 2 : 3  
Субота, 27.05.17 Волинь (Луцьк) - Карпати (Львів) 0 : 1
Субота, 27.05.17 Зірка (Кропивницький) - Сталь (Кам’янське) 0 : 1  
Субота, 27.05.17 Ворскла (Полтава) - Дніпро (Дніпро) 1 : 0  
 
32-ий тур
команди рахунок протокол
Середа, 31.05.17 Сталь (Кам’янське) - Ворскла (Полтава) 0 : 0  
Середа, 31.05.17 Дніпро (Дніпро) - Волинь (Луцьк)  
Середа, 31.05.17 Карпати (Львів) - Зірка (Кропивницький) 2 : 1
Середа, 31.05.17 Динамо (Київ) - Чорноморець (Одеса) 2 : 1  
Середа, 31.05.17 Зоря (Луганськ) - Олімпік (Донецьк) 2 : 0  
Середа, 31.05.17 Олександрія (Олександрія) - Шахтар (Донецьк) 1 : 1  
Прем’єр-ліга 11-ий тур. 01.10.2017, 17:00
Шахтар
(Донецьк)
До матчу залишилось
on-line протокол
Карпати
(Львів)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

16. Ігор Худоб’як
амплуа Півзахисник
д/н 20.02.1985
1 гол
в 6 матчах
всього за команду
42 голів
в 347 матчах

Карпати (Львів) - Чорноморець (Одеса)

Результати матчів
Олімпік

-

-

Маріуполь
Олександрія

-

-

Зірка
Чорноморець

-

-

Ворскла
Шахтар

-

-

Карпати
Верес

-

-

Сталь
Зоря

-

-

Динамо
Опитування
Кращий гравець «Карпат» у матчі проти «Чорноморця»?
  • Мисак
    dracon_pollVote(716,6130,false,500,'full')
  • Перейра
    dracon_pollVote(716,6131,false,500,'full')
  • Кортеджано
    dracon_pollVote(716,6132,false,500,'full')
  • Нестеров
    dracon_pollVote(716,6133,false,500,'full')
  • Лобай
    dracon_pollVote(716,6134,false,500,'full')
  • Ксьонз
    dracon_pollVote(716,6135,false,500,'full')
  • Худоб’як
    dracon_pollVote(716,6136,false,500,'full')
  • Голодюк
    dracon_pollVote(716,6137,false,500,'full')
  • Ді Франко
    dracon_pollVote(716,6138,false,500,'full')
  • Акулінін
    dracon_pollVote(716,6139,false,500,'full')
  • Мякушко
    dracon_pollVote(716,6140,false,500,'full')
  • Гуцуляк
    dracon_pollVote(716,6141,false,500,'full')
  • Мемешев
    dracon_pollVote(716,6142,false,500,'full')
  • Гладкий
    dracon_pollVote(716,6143,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 286 голосів