Сезон 2005/2006. Перша ліга.
Турнірна таблиця І В Н П М О
1 Зоря 34 27 6 1 74-13 87
2 Карпати 34 25 6 3 53-14 81
3 Оболонь 34 22 6 6 51-19 72
4 Нафтовик-Укрнафта 34 17 7 10 50-35 58
5 Динамо-2 (К) 34 15 7 12 51-36 52
6 Газовик-Скала 34 14 10 10 35-33 52
7 Поділля 34 14 7 13 39-37 49
8 Сталь (Д) 34 13 9 12 34-29 48
9 Кримтеплиця 34 12 11 11 35-34 47
10 Спартак (І-Ф) 34 10 15 9 33-31 45
11 Шахтар-2 (Д) 34 12 8 14 37-42 44
12 Геліос 34 12 8 14 26-35 44
13 ІгроСервіс 34 10 8 16 40-51 38
14 Енергетик 34 8 12 14 31-44 36
15 ЦСКА 34 8 8 18 25-52 32
16 Борисфен 34 3 14 17 23-46 23
17 Спартак (C) 34 5 6 23 28-68 21
18 Бершадь 34 3 4 27 14-60 13
Календар ігор в сезоні 2005/2006
 
1-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 30.07.05 Оболонь (Київ) - Геліос (Харків) 2 : 0  
Субота, 30.07.05 Борисфен (Бориспіль) - Енергетик (Бурштин) 3 : 1  
Субота, 30.07.05 Зоря (Луганськ) - Кримтеплиця (Молодіжне) 1 : 0  
Субота, 30.07.05 Динамо-2 (Київ) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 1  
Субота, 30.07.05 Бершадь (Бершадь) - Спартак (Суми) 1 : 0  
Субота, 30.07.05 Карпати (Львів) - ЦСКА (Київ) 3 : 0
Субота, 30.07.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Поділля (Хмельницький) 0 : 3  
Субота, 30.07.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Шахтар-2 (Донецьк) 2 : 1  
Субота, 30.07.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 0  
 
2-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 06.08.05 Геліос (Харків) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 1  
Субота, 06.08.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Сталь (Дніпродзержинськ) 3 : 1  
Субота, 06.08.05 Поділля (Хмельницький) - Спартак (Івано-Франківськ) 1 : 2  
Субота, 06.08.05 ЦСКА (Київ) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 0  
Субота, 06.08.05 Спартак (Суми) - Карпати (Львів) 1 : 4
Субота, 06.08.05 Газовик-Скала (Стрий) - Бершадь (Бершадь) 0 : 1  
Субота, 06.08.05 Енергетик (Бурштин) - Зоря (Луганськ) 0 : 1  
Субота, 06.08.05 Оболонь (Київ) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 0  
Субота, 06.08.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Динамо-2 (Київ) 1 : 2  
 
3-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 20.08.05 Борисфен (Бориспіль) - Геліос (Харків) 2 : 2  
Субота, 20.08.05 Зоря (Луганськ) - Оболонь (Київ) 3 : 1  
Субота, 20.08.05 Динамо-2 (Київ) - Енергетик (Бурштин) 0 : 0  
Субота, 20.08.05 Бершадь (Бершадь) - Кримтеплиця (Молодіжне) 0 : 1  
Субота, 20.08.05 Карпати (Львів) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 0
Субота, 20.08.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Спартак (Суми) 1 : 4  
Субота, 20.08.05 Спартак (Івано-Франківськ) - ЦСКА (Київ) 0 : 0  
Субота, 20.08.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Поділля (Хмельницький) 3 : 0  
Субота, 20.08.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Шахтар-2 (Донецьк) 4 : 1  
 
4-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 27.08.05 Геліос (Харків) - Шахтар-2 (Донецьк) 0 : 1  
Субота, 27.08.05 Поділля (Хмельницький) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 0 : 2  
Субота, 27.08.05 ЦСКА (Київ) - Сталь (Дніпродзержинськ) 0 : 0  
Субота, 27.08.05 Спартак (Суми) - Спартак (Івано-Франківськ) 0 : 1  
Субота, 27.08.05 Газовик-Скала (Стрий) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 0  
Субота, 27.08.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Карпати (Львів) 0 : 0
Субота, 27.08.05 Енергетик (Бурштин) - Бершадь (Бершадь) 0 : 0  
Субота, 27.08.05 Оболонь (Київ) - Динамо-2 (Київ) 2 : 0  
Субота, 27.08.05 Борисфен (Бориспіль) - Зоря (Луганськ) 2 : 2  
 
5-й Тур
команди рахунок протокол
Неділя, 04.09.05 Зоря (Луганськ) - Геліос (Харків) 3 : 0  
Неділя, 04.09.05 Динамо-2 (Київ) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 0  
Неділя, 04.09.05 Бершадь (Бершадь) - Оболонь (Київ) 0 : 0  
Неділя, 04.09.05 Карпати (Львів) - Енергетик (Бурштин) 0 : 0
Неділя, 04.09.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Кримтеплиця (Молодіжне) 0 : 1  
Неділя, 04.09.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Газовик-Скала (Стрий) 0 : 0  
Неділя, 04.09.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Спартак (Суми) 2 : 0  
Неділя, 04.09.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - ЦСКА (Київ) 2 : 1  
Неділя, 04.09.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Поділля (Хмельницький) 2 : 2  
 
6-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 09.09.05 ЦСКА (Київ) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 4  
Субота, 10.09.05 Геліос (Харків) - Поділля (Хмельницький) 0 : 2  
Субота, 10.09.05 Спартак (Суми) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 1 : 1  
Субота, 10.09.05 Газовик-Скала (Стрий) - Сталь (Дніпродзержинськ) 0 : 0  
Субота, 10.09.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Спартак (Івано-Франківськ) 3 : 2  
Субота, 10.09.05 Енергетик (Бурштин) - ІгроСервіс (Симферополь) 3 : 1  
Субота, 10.09.05 Оболонь (Київ) - Карпати (Львів) 0 : 1
Субота, 10.09.05 Борисфен (Бориспіль) - Бершадь (Бершадь) 0 : 0  
Субота, 10.09.05 Зоря (Луганськ) - Динамо-2 (Київ) 4 : 0  
 
7-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 16.09.05 Динамо-2 (Київ) - Геліос (Харків) 4 : 0  
П'ятниця, 16.09.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Спартак (Суми) 2 : 0  
Субота, 17.09.05 Бершадь (Бершадь) - Зоря (Луганськ) 0 : 2  
Субота, 17.09.05 Карпати (Львів) - Борисфен (Бориспіль) 2 : 0
Субота, 17.09.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Оболонь (Київ) 1 : 4  
Субота, 17.09.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Енергетик (Бурштин) 0 : 0  
Субота, 17.09.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Кримтеплиця (Молодіжне) 4 : 1  
Субота, 17.09.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Газовик-Скала (Стрий) 3 : 0  
Субота, 17.09.05 Поділля (Хмельницький) - ЦСКА (Київ) 2 : 0  
 
8-й Тур
команди рахунок протокол
Неділя, 25.09.05 Динамо-2 (Київ) - Бершадь (Бершадь) 6 : 0  
Неділя, 25.09.05 Геліос (Харків) - ЦСКА (Київ) 1 : 0  
Неділя, 25.09.05 Спартак (Суми) - Поділля (Хмельницький) 1 : 4  
Неділя, 25.09.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 0 : 1  
Неділя, 25.09.05 Енергетик (Бурштин) - Сталь (Дніпродзержинськ) 0 : 0  
Неділя, 25.09.05 Оболонь (Київ) - Спартак (Івано-Франківськ) 1 : 0  
Неділя, 25.09.05 Зоря (Луганськ) - Карпати (Львів) 1 : 0
Неділя, 25.09.05 Борисфен (Бориспіль) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 0  
Вівторок, 27.09.05 Газовик-Скала (Стрий) - Шахтар-2 (Донецьк) 2 : 0  
 
9-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 01.10.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Кримтеплиця (Молодіжне) 2 : 2  
Субота, 01.10.05 Бершадь (Бершадь) - Геліос (Харків) 0 : 1  
Субота, 01.10.05 Карпати (Львів) - Динамо-2 (Київ) 1 : 0
Субота, 01.10.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Зоря (Луганськ) 0 : 3  
Субота, 01.10.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Борисфен (Бориспіль) 2 : 0  
Субота, 01.10.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Оболонь (Київ) 2 : 0  
Субота, 01.10.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Енергетик (Бурштин) 2 : 0  
Субота, 01.10.05 Поділля (Хмельницький) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 1  
Субота, 01.10.05 ЦСКА (Київ) - Спартак (Суми) 1 : 2  
 
10-й Тур
команди рахунок протокол
Неділя, 09.10.05 Зоря (Луганськ) - Спартак (Івано-Франківськ) 3 : 1  
Неділя, 09.10.05 Оболонь (Київ) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 1  
Неділя, 09.10.05 Енергетик (Бурштин) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 0  
Неділя, 09.10.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Поділля (Хмельницький) 0 : 0  
Неділя, 09.10.05 Газовик-Скала (Стрий) - ЦСКА (Київ) 2 : 1  
Неділя, 09.10.05 Геліос (Харків) - Спартак (Суми) 3 : 2  
Неділя, 09.10.05 Динамо-2 (Київ) - ІгроСервіс (Симферополь) 1 : 0  
Неділя, 09.10.05 Бершадь (Бершадь) - Карпати (Львів) 1 : 4
Понеділок, 03.04.06 Борисфен (Бориспіль) - Сталь (Дніпродзержинськ) 0 : 1  
 
11-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 15.10.05 Карпати (Львів) - Геліос (Харків) 1 : 0
Субота, 15.10.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Бершадь (Бершадь) 2 : 0  
Субота, 15.10.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Зоря (Луганськ) 0 : 0  
Субота, 15.10.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 1  
Субота, 15.10.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Оболонь (Київ) 0 : 0  
Субота, 15.10.05 Поділля (Хмельницький) - Енергетик (Бурштин) 0 : 0  
Субота, 15.10.05 ЦСКА (Київ) - Кримтеплиця (Молодіжне) 0 : 1  
Неділя, 16.10.05 Спартак (Суми) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 2  
Вівторок, 25.10.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Динамо-2 (Київ) 0 : 0  
 
12-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 21.10.05 Геліос (Харків) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 1  
П'ятниця, 21.10.05 Бершадь (Бершадь) - Спартак (Івано-Франківськ) 2 : 3  
Субота, 22.10.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Спартак (Суми) 4 : 0  
Субота, 22.10.05 Енергетик (Бурштин) - ЦСКА (Київ) 0 : 1  
Субота, 22.10.05 Оболонь (Київ) - Поділля (Хмельницький) 3 : 0  
Субота, 22.10.05 Борисфен (Бориспіль) - Шахтар-2 (Донецьк) 0 : 0  
Субота, 22.10.05 Зоря (Луганськ) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 0  
Субота, 22.10.05 Карпати (Львів) - ІгроСервіс (Симферополь) 4 : 1
Середа, 09.11.05 Динамо-2 (Київ) - Сталь (Дніпродзержинськ) 2 : 0  
 
13-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 29.10.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Геліос (Харків) 2 : 2  
Субота, 29.10.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Динамо-2 (Київ) 2 : 0  
Субота, 29.10.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Зоря (Луганськ) 1 : 2  
Субота, 29.10.05 Поділля (Хмельницький) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 0  
Субота, 29.10.05 ЦСКА (Київ) - Оболонь (Київ) 1 : 2  
Субота, 29.10.05 Спартак (Суми) - Енергетик (Бурштин) 2 : 1  
Неділя, 30.10.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Бершадь (Бершадь) 2 : 1  
Неділя, 30.10.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Карпати (Львів) 0 : 2
Неділя, 30.10.05 Газовик-Скала (Стрий) - Кримтеплиця (Молодіжне) 2 : 0  
 
14-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 05.11.05 Геліос (Харків) - Кримтеплиця (Молодіжне) 0 : 0  
Субота, 05.11.05 Енергетик (Бурштин) - Газовик-Скала (Стрий) 0 : 2  
Субота, 05.11.05 Оболонь (Київ) - Спартак (Суми) 2 : 0  
Субота, 05.11.05 Борисфен (Бориспіль) - ЦСКА (Київ) 1 : 2  
Субота, 05.11.05 Зоря (Луганськ) - Поділля (Хмельницький) 4 : 0  
Субота, 05.11.05 Динамо-2 (Київ) - Шахтар-2 (Донецьк) 0 : 0  
Субота, 05.11.05 Бершадь (Бершадь) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 3  
Субота, 05.11.05 Карпати (Львів) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 0
Субота, 05.11.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Спартак (Івано-Франківськ) 0 : 3  
 
15-й Тур
команди рахунок протокол
Неділя, 13.11.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Геліос (Харків) 0 : 0  
Неділя, 13.11.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - ІгроСервіс (Симферополь) 2 : 0  
Неділя, 13.11.05 Шахтар-2 (Донецьк) - Бершадь (Бершадь) 2 : 1  
Неділя, 13.11.05 Поділля (Хмельницький) - Динамо-2 (Київ) 1 : 2  
Неділя, 13.11.05 ЦСКА (Київ) - Зоря (Луганськ) 0 : 3  
Неділя, 13.11.05 Спартак (Суми) - Борисфен (Бориспіль) 2 : 2  
Неділя, 13.11.05 Газовик-Скала (Стрий) - Оболонь (Київ) 0 : 0  
Неділя, 13.11.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Енергетик (Бурштин) 1 : 1  
Четвер, 01.12.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Карпати (Львів) 0 : 0
 
16-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 19.11.05 Геліос (Харків) - Енергетик (Бурштин) 1 : 0  
Субота, 19.11.05 Оболонь (Київ) - Кримтеплиця (Молодіжне) 2 : 0  
Субота, 19.11.05 Борисфен (Бориспіль) - Газовик-Скала (Стрий) 0 : 0  
Субота, 19.11.05 Зоря (Луганськ) - Спартак (Суми) 6 : 0  
Субота, 19.11.05 Динамо-2 (Київ) - ЦСКА (Київ) 4 : 0  
Субота, 19.11.05 Бершадь (Бершадь) - Поділля (Хмельницький) 1 : 0  
Субота, 19.11.05 Карпати (Львів) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 0
Субота, 19.11.05 ІгроСервіс (Симферополь) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 0 : 3  
Субота, 19.11.05 Спартак (Івано-Франківськ) - Сталь (Дніпродзержинськ) 0 : 0  
 
17-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 26.11.05 Сталь (Дніпродзержинськ) - Геліос (Харків) 0 : 2  
Субота, 26.11.05 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Спартак (Івано-Франківськ) 300 : 200  
Субота, 26.11.05 Шахтар-2 (Донецьк) - ІгроСервіс (Симферополь) 1 : 0  
Субота, 26.11.05 ЦСКА (Київ) - Бершадь (Бершадь) 2 : 1  
Субота, 26.11.05 Спартак (Суми) - Динамо-2 (Київ) 0 : 2  
Субота, 26.11.05 Газовик-Скала (Стрий) - Зоря (Луганськ) 1 : 0  
Субота, 26.11.05 Кримтеплиця (Молодіжне) - Борисфен (Бориспіль) 0 : 1  
Субота, 26.11.05 Енергетик (Бурштин) - Оболонь (Київ) 0 : 1  
Субота, 26.11.05 Поділля (Хмельницький) - Карпати (Львів) 1 : 2
 
18-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 11.03.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Зоря (Луганськ) 0 : 0  
Понеділок, 03.04.06 Геліос (Харків) - Оболонь (Київ) 1 : 0  
Понеділок, 03.04.06 Спартак (Суми) - Бершадь (Бершадь) 300 : 200  
Понеділок, 08.05.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 0  
Понеділок, 08.05.06 Енергетик (Бурштин) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 1  
Вівторок, 09.05.06 Поділля (Хмельницький) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 1  
Вівторок, 16.05.06 Газовик-Скала (Стрий) - Динамо-2 (Київ) 2 : 1  
Вівторок, 16.05.06 ЦСКА (Київ) - Карпати (Львів) 0 : 3
Вівторок, 16.05.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Спартак (Івано-Франківськ) 0 : 2  
 
29-й Тур
команди рахунок протокол
Вівторок, 14.03.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Карпати (Львів) 1 : 1
П'ятниця, 19.05.06 Газовик-Скала (Стрий) - Геліос (Харків) 2 : 0  
П'ятниця, 19.05.06 Спартак (Суми) - Кримтеплиця (Молодіжне) 1 : 3  
П'ятниця, 19.05.06 ЦСКА (Київ) - Енергетик (Бурштин) 2 : 1  
П'ятниця, 19.05.06 Поділля (Хмельницький) - Оболонь (Київ) 1 : 0  
П'ятниця, 19.05.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Борисфен (Бориспіль) 2 : 2  
П'ятниця, 19.05.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Зоря (Луганськ) 1 : 2  
П'ятниця, 19.05.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Бершадь (Бершадь) 300 : 200  
Субота, 20.05.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Динамо-2 (Київ) 2 : 4  
 
19-й Тур
команди рахунок протокол
Субота, 18.03.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Геліос (Харків) 3 : 1  
Субота, 18.03.06 ІгроСервіс (Симферополь) - ЦСКА (Київ) 3 : 2  
Субота, 18.03.06 Карпати (Львів) - Спартак (Суми) 200 : 200
Субота, 18.03.06 Бершадь (Бершадь) - Газовик-Скала (Стрий) 0 : 3  
Субота, 18.03.06 Зоря (Луганськ) - Енергетик (Бурштин) 3 : 0  
Субота, 18.03.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Поділля (Хмельницький) 1 : 1  
Субота, 18.03.06 Борисфен (Бориспіль) - Оболонь (Київ) 1 : 2  
Неділя, 19.03.06 Динамо-2 (Київ) - Кримтеплиця (Молодіжне) 1 : 2  
Понеділок, 20.03.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 0  
 
20-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 24.03.06 Енергетик (Бурштин) - Динамо-2 (Київ) 0 : 1  
П'ятниця, 24.03.06 Геліос (Харків) - Борисфен (Бориспіль) 4 : 0  
П'ятниця, 24.03.06 Оболонь (Київ) - Зоря (Луганськ) 0 : 1  
П'ятниця, 24.03.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Бершадь (Бершадь) 3 : 0  
П'ятниця, 24.03.06 ЦСКА (Київ) - Спартак (Івано-Франківськ) 2 : 2  
П'ятниця, 24.03.06 Поділля (Хмельницький) - Сталь (Дніпродзержинськ) 0 : 0  
Субота, 25.03.06 Газовик-Скала (Стрий) - Карпати (Львів) 0 : 2
Неділя, 26.03.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 1  
Вівторок, 13.06.06 Спартак (Суми) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 1  
 
21-й Тур
команди рахунок протокол
Четвер, 30.03.06 Карпати (Львів) - Кримтеплиця (Молодіжне) 1 : 0
Четвер, 30.03.06 Динамо-2 (Київ) - Оболонь (Київ) 1 : 3  
Четвер, 30.03.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - ЦСКА (Київ) 0 : 1  
Четвер, 30.03.06 Зоря (Луганськ) - Борисфен (Бориспіль) 2 : 0  
Четвер, 30.03.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Поділля (Хмельницький) 2 : 0  
Четвер, 30.03.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Спартак (Суми) 1 : 1  
П'ятниця, 31.03.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Геліос (Харків) 1 : 1  
П'ятниця, 31.03.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Газовик-Скала (Стрий) 2 : 1  
П'ятниця, 31.03.06 Бершадь (Бершадь) - Енергетик (Бурштин) 0 : 2  
 
30-й Тур
команди рахунок протокол
Понеділок, 03.04.06 Карпати (Львів) - Спартак (Івано-Франківськ) 2 : 1
П'ятниця, 26.05.06 Динамо-2 (Київ) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 1 : 1  
П'ятниця, 26.05.06 Геліос (Харків) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 1  
П'ятниця, 26.05.06 Бершадь (Бершадь) - Сталь (Дніпродзержинськ) 200 : 300  
П'ятниця, 26.05.06 Зоря (Луганськ) - Шахтар-2 (Донецьк) 3 : 0  
П'ятниця, 26.05.06 Борисфен (Бориспіль) - Поділля (Хмельницький) 0 : 2  
П'ятниця, 26.05.06 Оболонь (Київ) - ЦСКА (Київ) 3 : 0  
П'ятниця, 26.05.06 Енергетик (Бурштин) - Спартак (Суми) 3 : 1  
П'ятниця, 26.05.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 0  
 
22-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 07.04.06 Геліос (Харків) - Зоря (Луганськ) 0 : 0  
П'ятниця, 07.04.06 Оболонь (Київ) - Бершадь (Бершадь) 6 : 0  
П'ятниця, 07.04.06 Енергетик (Бурштин) - Карпати (Львів) 1 : 3
П'ятниця, 07.04.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 0  
П'ятниця, 07.04.06 Газовик-Скала (Стрий) - Спартак (Івано-Франківськ) 1 : 0  
П'ятниця, 07.04.06 Спартак (Суми) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 0  
П'ятниця, 07.04.06 ЦСКА (Київ) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 1  
Неділя, 09.04.06 Борисфен (Бориспіль) - Динамо-2 (Київ) 1 : 2  
Вівторок, 06.06.06 Поділля (Хмельницький) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 0  
 
23-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 14.04.06 Динамо-2 (Київ) - Зоря (Луганськ) 0 : 2  
П'ятниця, 14.04.06 Поділля (Хмельницький) - Геліос (Харків) 2 : 0  
П'ятниця, 14.04.06 Шахтар-2 (Донецьк) - ЦСКА (Київ) 1 : 0  
П'ятниця, 14.04.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Спартак (Суми) 2 : 2  
П'ятниця, 14.04.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 2  
П'ятниця, 14.04.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Кримтеплиця (Молодіжне) 1 : 1  
П'ятниця, 14.04.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Енергетик (Бурштин) 7 : 1  
П'ятниця, 14.04.06 Бершадь (Бершадь) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 1  
Неділя, 16.04.06 Карпати (Львів) - Оболонь (Київ) 0 : 1
 
24-й Тур
команди рахунок протокол
Четвер, 20.04.06 Геліос (Харків) - Динамо-2 (Київ) 1 : 0  
Четвер, 20.04.06 Спартак (Суми) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 2  
Четвер, 20.04.06 Зоря (Луганськ) - Бершадь (Бершадь) 5 : 0  
Четвер, 20.04.06 Борисфен (Бориспіль) - Карпати (Львів) 1 : 2
Четвер, 20.04.06 Оболонь (Київ) - ІгроСервіс (Симферополь) 1 : 0  
Четвер, 20.04.06 Енергетик (Бурштин) - Спартак (Івано-Франківськ) 1 : 1  
Четвер, 20.04.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 2  
Четвер, 20.04.06 Газовик-Скала (Стрий) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 1 : 0  
Четвер, 20.04.06 ЦСКА (Київ) - Поділля (Хмельницький) 1 : 3  
 
25-й Тур
команди рахунок протокол
Вівторок, 25.04.06 Бершадь (Бершадь) - Динамо-2 (Київ) 2 : 4  
Вівторок, 25.04.06 ЦСКА (Київ) - Геліос (Харків) 0 : 0  
Вівторок, 25.04.06 Поділля (Хмельницький) - Спартак (Суми) 3 : 0  
Вівторок, 25.04.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Газовик-Скала (Стрий) 3 : 1  
Вівторок, 25.04.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Кримтеплиця (Молодіжне) 2 : 0  
Вівторок, 25.04.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Енергетик (Бурштин) 0 : 0  
Вівторок, 25.04.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Оболонь (Київ) 0 : 0  
Вівторок, 25.04.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Борисфен (Бориспіль) 3 : 0  
Вівторок, 25.04.06 Карпати (Львів) - Зоря (Луганськ) 0 : 1
 
26-й Тур
команди рахунок протокол
Неділя, 30.04.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Шахтар-2 (Донецьк) 1 : 0  
Неділя, 30.04.06 Геліос (Харків) - Бершадь (Бершадь) 2 : 0  
Неділя, 30.04.06 Динамо-2 (Київ) - Карпати (Львів) 0 : 1
Неділя, 30.04.06 Зоря (Луганськ) - ІгроСервіс (Симферополь) 2 : 1  
Неділя, 30.04.06 Борисфен (Бориспіль) - Спартак (Івано-Франківськ) 1 : 3  
Неділя, 30.04.06 Оболонь (Київ) - Сталь (Дніпродзержинськ) 2 : 1  
Неділя, 30.04.06 Енергетик (Бурштин) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 3 : 3  
Неділя, 30.04.06 Газовик-Скала (Стрий) - Поділля (Хмельницький) 2 : 2  
Неділя, 30.04.06 Спартак (Суми) - ЦСКА (Київ) 1 : 3  
 
27-й Тур
команди рахунок протокол
Четвер, 04.05.06 Спартак (Суми) - Геліос (Харків) 200 : 300  
Четвер, 04.05.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Зоря (Луганськ) 1 : 1  
Четвер, 04.05.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Динамо-2 (Київ) 2 : 2  
Четвер, 04.05.06 Карпати (Львів) - Бершадь (Бершадь) 3 : 0
Четвер, 04.05.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Енергетик (Бурштин) 2 : 3  
П'ятниця, 05.05.06 ЦСКА (Київ) - Газовик-Скала (Стрий) 1 : 1  
П'ятниця, 05.05.06 Поділля (Хмельницький) - Кримтеплиця (Молодіжне) 2 : 0  
П'ятниця, 05.05.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Оболонь (Київ) 1 : 2  
П'ятниця, 05.05.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 1  
 
28-й Тур
команди рахунок протокол
Понеділок, 08.05.06 Геліос (Харків) - Карпати (Львів) 0 : 1
Понеділок, 08.05.06 Динамо-2 (Київ) - Спартак (Івано-Франківськ) 4 : 1  
П'ятниця, 12.05.06 Бершадь (Бершадь) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 3  
П'ятниця, 12.05.06 Зоря (Луганськ) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 0  
П'ятниця, 12.05.06 Борисфен (Бориспіль) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 1 : 2  
П'ятниця, 12.05.06 Оболонь (Київ) - Шахтар-2 (Донецьк) 0 : 0  
П'ятниця, 12.05.06 Енергетик (Бурштин) - Поділля (Хмельницький) 2 : 1  
П'ятниця, 12.05.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - ЦСКА (Київ) 2 : 1  
П'ятниця, 12.05.06 Газовик-Скала (Стрий) - Спартак (Суми) 3 : 2  
 
31-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 02.06.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Геліос (Харків) 1 : 0  
П'ятниця, 02.06.06 Газовик-Скала (Стрий) - Енергетик (Бурштин) 0 : 2  
П'ятниця, 02.06.06 Спартак (Суми) - Оболонь (Київ) 0 : 1  
П'ятниця, 02.06.06 ЦСКА (Київ) - Борисфен (Бориспіль) 0 : 0  
П'ятниця, 02.06.06 Поділля (Хмельницький) - Зоря (Луганськ) 1 : 2  
П'ятниця, 02.06.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - Бершадь (Бершадь) 300 : 200  
П'ятниця, 02.06.06 Спартак (Івано-Франківськ) - ІгроСервіс (Симферополь) 0 : 0  
Понеділок, 19.06.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Карпати (Львів) 1 : 1
Понеділок, 19.06.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Динамо-2 (Київ) 3 : 1  
 
32-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 09.06.06 Геліос (Харків) - Спартак (Івано-Франківськ) 0 : 1  
П'ятниця, 09.06.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 3  
П'ятниця, 09.06.06 Карпати (Львів) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 2 : 1
П'ятниця, 09.06.06 Бершадь (Бершадь) - Шахтар-2 (Донецьк) 200 : 300  
П'ятниця, 09.06.06 Динамо-2 (Київ) - Поділля (Хмельницький) 0 : 1  
П'ятниця, 09.06.06 Зоря (Луганськ) - ЦСКА (Київ) 3 : 0  
П'ятниця, 09.06.06 Борисфен (Бориспіль) - Спартак (Суми) 1 : 0  
П'ятниця, 09.06.06 Оболонь (Київ) - Газовик-Скала (Стрий) 2 : 0  
П'ятниця, 09.06.06 Енергетик (Бурштин) - Кримтеплиця (Молодіжне) 2 : 2  
 
33-й Тур
команди рахунок протокол
Четвер, 15.06.06 ЦСКА (Київ) - Динамо-2 (Київ) 0 : 0  
Четвер, 15.06.06 Шахтар-2 (Донецьк) - Карпати (Львів) 0 : 1
Четвер, 15.06.06 Сталь (Дніпродзержинськ) - Спартак (Івано-Франківськ) 3 : 2  
П'ятниця, 16.06.06 Енергетик (Бурштин) - Геліос (Харків) 2 : 0  
П'ятниця, 16.06.06 Кримтеплиця (Молодіжне) - Оболонь (Київ) 3 : 3  
П'ятниця, 16.06.06 Газовик-Скала (Стрий) - Борисфен (Бориспіль) 1 : 0  
П'ятниця, 16.06.06 Спартак (Суми) - Зоря (Луганськ) 2 : 2  
П'ятниця, 16.06.06 Поділля (Хмельницький) - Бершадь (Бершадь) 300 : 200  
П'ятниця, 16.06.06 Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) - ІгроСервіс (Симферополь) 3 : 2  
 
34-й Тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 23.06.06 Геліос (Харків) - Сталь (Дніпродзержинськ) 1 : 0  
П'ятниця, 23.06.06 Спартак (Івано-Франківськ) - Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 0 : 0  
П'ятниця, 23.06.06 ІгроСервіс (Симферополь) - Шахтар-2 (Донецьк) 4 : 1  
П'ятниця, 23.06.06 Карпати (Львів) - Поділля (Хмельницький) 3 : 1
П'ятниця, 23.06.06 Бершадь (Бершадь) - ЦСКА (Київ) 200 : 300  
П'ятниця, 23.06.06 Динамо-2 (Київ) - Спартак (Суми) 4 : 0  
П'ятниця, 23.06.06 Зоря (Луганськ) - Газовик-Скала (Стрий) 4 : 1  
П'ятниця, 23.06.06 Борисфен (Бориспіль) - Кримтеплиця (Молодіжне) 0 : 0  
П'ятниця, 23.06.06 Оболонь (Київ) - Енергетик (Бурштин) 2 : 0  
Прем’єр-ліга 11-ий тур. 02.11.2014, 17:00
Карпати
(Львів)
До матчу залишилось
on-line протокол
Зоря
(Луганськ)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

4. Ґреґор Балажіц
амплуа Захисник
д/н 12.02.1988
4 голи
в 11 матчах
всього за команду
7 голів
в 92 матчах

Карпати (U-19) (Львів) - Динамо (U-19) (Київ)

Результати матчів
Металург (Д)

-

-

Шахтар
Ворскла

-

-

Іллічівець
Металург (З)

-

-

Чорноморець
Карпати

-

-

Зоря
Дніпро

-

-

Динамо
Металіст

-

-

Олімпік
Говерла

-

-

Волинь
Опитування
Яким буде результат матчу 11-го туру «Карпати» – «Зоря»?
  • Мінімальна перемога «Карпат»
    dracon_pollVote(466,4055,false,500,'full')
  • Перемога «Карпат» з великим рахунком
    dracon_pollVote(466,4056,false,500,'full')
  • Нічия
    dracon_pollVote(466,4057,false,500,'full')
  • Мінімальна перемога «Зорі»
    dracon_pollVote(466,4058,false,500,'full')
  • Перемога «Зорі» з великим рахунком
    dracon_pollVote(466,4059,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 141 голосів