Сезон 2016/2017. Чемпіонат U-19.
Турнірна таблиця І В Н П М О
1 Динамо (U-19) 26 23 1 2 79-21 70
2 Шахтар (U-19) 26 15 5 6 56-28 50
3 Олександрія (U-19) 25 14 6 5 41-24 48
4 Чорноморець (U-19) 26 13 7 6 51-22 46
5 Ворскла (U-19) 26 13 6 7 46-37 45
6 Олімпік (U-19) 26 12 6 8 40-40 42
7 Карпати (U-19) 26 11 5 10 51-42 38
8 Зоря (U-19) 26 8 9 9 40-46 33
9 Волинь (U-19) 26 8 4 14 35-51 28
10 Скала (U-19) 26 7 6 13 33-51 27
11 Арсенал (U-19) 25 7 3 15 30-44 24
12 Сталь (U-19) 25 6 6 13 27-51 24
13 Дніпро (U-19) 25 7 1 17 32-53 22
14 Зірка (U-19) 26 2 3 21 14-65 9
Календар ігор в сезоні 2016/2017
 
1-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 06.08.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Динамо (U-19) (Київ) 2 : 3  
Субота, 06.08.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Зоря (U-19) (Луганськ) 0 : 3  
Субота, 06.08.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 2 : 3  
Субота, 06.08.16 Карпати (U-19) (Львів) - Скала (U-19) (Стрий) 3 : 2
Неділя, 07.08.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 5 : 0  
Понеділок, 08.08.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Арсенал (U-19) (Київ) 0 : 3  
Понеділок, 08.08.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 2 : 2  
 
2-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 13.08.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 7 : 0  
Субота, 13.08.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Карпати (U-19) (Львів) 2 : 0
Субота, 13.08.16 Динамо (U-19) (Київ) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 3 : 1  
Субота, 13.08.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Ворскла (U-19) (Полтава) 0 : 0  
Субота, 13.08.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Скала (U-19) (Стрий) 1 : 1  
Неділя, 14.08.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 0  
Понеділок, 15.08.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 1 : 3  
 
3-ій тур
команди рахунок протокол
Субота, 20.08.16 Карпати (U-19) (Львів) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 0 : 2
Субота, 20.08.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Арсенал (U-19) (Київ) 0 : 5  
Субота, 20.08.16 Скала (U-19) (Стрий) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 3 : 1  
Субота, 20.08.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 3  
Понеділок, 22.08.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Волинь (U-19) (Луцьк) 4 : 0  
Середа, 24.08.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 2  
Середа, 26.10.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Зоря (U-19) (Луганськ) 1 : 1  
 
4-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 27.08.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 1 : 4  
Субота, 27.08.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Скала (U-19) (Стрий) 2 : 1  
Субота, 27.08.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Карпати (U-19) (Львів) 0 : 2
Субота, 27.08.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Ворскла (U-19) (Полтава) 2 : 3  
Субота, 27.08.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 1 : 1  
Субота, 27.08.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 0 : 4  
Неділя, 28.08.16 Динамо (U-19) (Київ) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 2 : 2  
 
5-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 03.09.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1  
Субота, 03.09.16 Скала (U-19) (Стрий) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 2  
Субота, 03.09.16 Карпати (U-19) (Львів) - Динамо (U-19) (Київ) 1 : 3
Субота, 03.09.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Волинь (U-19) (Луцьк) 4 : 0  
Субота, 03.09.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 2  
Субота, 03.09.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Зоря (U-19) (Луганськ) 4 : 0  
Понеділок, 05.09.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 2 : 0  
 
6-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 09.09.16 Динамо (U-19) (Київ) - Скала (U-19) (Стрий) 5 : 0  
П'ятниця, 09.09.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 3  
Субота, 10.09.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 1 : 0  
Субота, 10.09.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Карпати (U-19) (Львів) 3 : 3
Субота, 10.09.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 4 : 1  
Понеділок, 12.09.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 3  
Понеділок, 12.09.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 1  
 
7-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 17.09.16 Скала (U-19) (Стрий) - Зоря (U-19) (Луганськ) 2 : 1  
Субота, 17.09.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Арсенал (U-19) (Київ) 3 : 0  
Субота, 17.09.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Ворскла (U-19) (Полтава) 3 : 1  
Субота, 17.09.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 3 : 0  
Неділя, 18.09.16 Карпати (U-19) (Львів) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 2
Неділя, 18.09.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 1  
Вівторок, 20.09.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 6 : 1  
 
8-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 23.09.16 Динамо (U-19) (Київ) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 6 : 0  
Субота, 24.09.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Скала (U-19) (Стрий) 0 : 1  
Субота, 24.09.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 2 : 0  
Субота, 24.09.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 2 : 1  
Субота, 24.09.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Карпати (U-19) (Львів) 1 : 5
Субота, 24.09.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 1 : 0  
Субота, 24.09.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 0  
 
9-ий тур
команди рахунок протокол
Середа, 28.09.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 3 : 1  
Четвер, 29.09.16 Карпати (U-19) (Львів) - Ворскла (U-19) (Полтава) 2 : 2
Четвер, 29.09.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 2  
Субота, 01.10.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 0  
Субота, 01.10.16 Скала (U-19) (Стрий) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 2 : 1  
Субота, 01.10.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Зоря (U-19) (Луганськ) 3 : 1  
Середа, 26.04.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 2  
 
10-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 08.10.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 1  
Субота, 08.10.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 0  
Субота, 08.10.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 1  
Субота, 08.10.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 0  
Середа, 09.11.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Скала (U-19) (Стрий) 4 : 0  
П'ятниця, 02.12.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 3  
Субота, 03.12.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Карпати (U-19) (Львів) 1 : 1
 
11-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 14.10.16 Динамо (U-19) (Київ) - Зоря (U-19) (Луганськ) 8 : 0  
Субота, 15.10.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 1  
Субота, 15.10.16 Карпати (U-19) (Львів) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 2
Субота, 15.10.16 Скала (U-19) (Стрий) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 0 : 0  
Субота, 15.10.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Ворскла (U-19) (Полтава) 0 : 2  
Субота, 15.10.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 15.10.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Арсенал (U-19) (Київ) 1 : 1  
 
12-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 21.10.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 0 : 1  
Субота, 22.10.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Скала (U-19) (Стрий) 2 : 2  
Субота, 22.10.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 1  
Субота, 22.10.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 2  
Субота, 22.10.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Карпати (U-19) (Львів) 2 : 0
Субота, 22.10.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Зоря (U-19) (Луганськ) 0 : 2  
Неділя, 23.10.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Динамо (U-19) (Київ) 4 : 3  
 
13-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 28.10.16 Динамо (U-19) (Київ) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 29.10.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Волинь (U-19) (Луцьк) 5 : 2  
Субота, 29.10.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 2  
Субота, 29.10.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Ворскла (U-19) (Полтава) 1 : 1  
Субота, 29.10.16 Скала (U-19) (Стрий) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 1  
Субота, 29.10.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 2 : 3  
Субота, 29.10.16 Карпати (U-19) (Львів) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1
 
14-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 05.11.16 Скала (U-19) (Стрий) - Карпати (U-19) (Львів) 1 : 3
Субота, 05.11.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 0 : 2  
Субота, 05.11.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 1  
Субота, 05.11.16 Динамо (U-19) (Київ) - Ворскла (U-19) (Полтава) 3 : 0  
Субота, 05.11.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 3 : 0  
Понеділок, 07.11.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 2  
Понеділок, 07.11.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Волинь (U-19) (Луцьк) 4 : 1  
 
15-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 11.11.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Волинь (U-19) (Луцьк) 3 : 1  
Субота, 12.11.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Динамо (U-19) (Київ) 2 : 3  
Субота, 12.11.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 1  
Субота, 12.11.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 5 : 0  
Субота, 12.11.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Зоря (U-19) (Луганськ) 2 : 0  
Субота, 12.11.16 Карпати (U-19) (Львів) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 4 : 0
Субота, 12.11.16 Скала (U-19) (Стрий) - Арсенал (U-19) (Київ) 6 : 0  
 
16-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 18.11.16 Динамо (U-19) (Київ) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 2 : 3  
Субота, 19.11.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 2 : 2  
Субота, 19.11.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Ворскла (U-19) (Полтава) 0 : 0  
Субота, 19.11.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Скала (U-19) (Стрий) 1 : 3  
Субота, 19.11.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Карпати (U-19) (Львів) 5 : 3
Субота, 19.11.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 1 : 1  
Субота, 19.11.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 0 : 1  
 
17-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 25.11.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1  
Субота, 26.11.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Зоря (U-19) (Луганськ) 1 : 1  
Субота, 26.11.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 0 : 0  
Субота, 26.11.16 Скала (U-19) (Стрий) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 0 : 2  
Неділя, 27.11.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 1  
Неділя, 27.11.16 Карпати (U-19) (Львів) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 3 : 1
Понеділок, 28.11.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Волинь (U-19) (Луцьк) 3 : 0  
 
18-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 01.04.17 Зоря (U-19) (Луганськ) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 1 : 3  
Субота, 01.04.17 Волинь (U-19) (Луцьк) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 4 : 1  
Субота, 01.04.17 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 1 : 3  
Субота, 01.04.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Скала (U-19) (Стрий) 4 : 0  
Субота, 01.04.17 Динамо (U-19) (Київ) - Карпати (U-19) (Львів) 2 : 1
Субота, 01.04.17 Арсенал (U-19) (Київ) - Ворскла (U-19) (Полтава) 2 : 1  
Субота, 01.04.17 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 0  
 
19-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 08.04.17 Карпати (U-19) (Львів) - Зоря (U-19) (Луганськ) 3 : 2
Субота, 08.04.17 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 2 : 0  
Субота, 08.04.17 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Волинь (U-19) (Луцьк) 2 : 2  
Субота, 08.04.17 Скала (U-19) (Стрий) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 4  
Субота, 08.04.17 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 3  
Субота, 08.04.17 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1  
Неділя, 09.04.17 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Ворскла (U-19) (Полтава) 5 : 0  
 
20-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 14.04.17 Волинь (U-19) (Луцьк) - Карпати (U-19) (Львів) 0 : 3
П'ятниця, 14.04.17 Ворскла (U-19) (Полтава) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 2  
Субота, 15.04.17 Зоря (U-19) (Луганськ) - Скала (U-19) (Стрий) 0 : 0  
Субота, 15.04.17 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 2  
Субота, 15.04.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 0 : 0  
Субота, 15.04.17 Динамо (U-19) (Київ) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 6 : 1  
Середа, 26.04.17 Арсенал (U-19) (Київ) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 0 : 2  
 
21-ий тур
команди рахунок протокол
Четвер, 20.04.17 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Зоря (U-19) (Луганськ) 1 : 2  
П'ятниця, 21.04.17 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 2 : 5  
Субота, 22.04.17 Скала (U-19) (Стрий) - Волинь (U-19) (Луцьк) 0 : 2  
Субота, 22.04.17 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 3  
Субота, 22.04.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Арсенал (U-19) (Київ)  
Субота, 22.04.17 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Ворскла (U-19) (Полтава) 4 : 0  
Субота, 22.04.17 Карпати (U-19) (Львів) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 3 : 0
 
22-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 28.04.17 Волинь (U-19) (Луцьк) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 2 : 1  
Субота, 29.04.17 Ворскла (U-19) (Полтава) - Карпати (U-19) (Львів) 4 : 3
Субота, 29.04.17 Зоря (U-19) (Луганськ) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 2 : 3  
Субота, 29.04.17 Арсенал (U-19) (Київ) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 2  
Неділя, 30.04.17 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 1 : 0  
Неділя, 30.04.17 Динамо (U-19) (Київ) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 4 : 1  
Понеділок, 01.05.17 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Скала (U-19) (Стрий) 1 : 4  
 
23-ій тур
команди рахунок протокол
Субота, 06.05.17 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 0  
Субота, 06.05.17 Скала (U-19) (Стрий) - Ворскла (U-19) (Полтава) 1 : 2  
Субота, 06.05.17 Карпати (U-19) (Львів) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 1 : 2
Субота, 06.05.17 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Волинь (U-19) (Луцьк) 0 : 0  
Субота, 06.05.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Зоря (U-19) (Луганськ) 0 : 0  
Неділя, 07.05.17 Динамо (U-19) (Київ) - Арсенал (U-19) (Київ) 1 : 0  
Неділя, 07.05.17 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 5 : 1  
 
24-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 12.05.17 Ворскла (U-19) (Полтава) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 6 : 1  
Субота, 13.05.17 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 1  
Субота, 13.05.17 Зоря (U-19) (Луганськ) - Динамо (U-19) (Київ) 2 : 4  
Субота, 13.05.17 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Скала (U-19) (Стрий) 2 : 2  
Субота, 13.05.17 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Карпати (U-19) (Львів) 0 : 0
Субота, 13.05.17 Волинь (U-19) (Луцьк) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 3  
Субота, 13.05.17 Арсенал (U-19) (Київ) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 2 : 1  
 
25-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 19.05.17 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Ворскла (U-19) (Полтава) 1 : 2  
Субота, 20.05.17 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 0 : 3  
Субота, 20.05.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 20.05.17 Карпати (U-19) (Львів) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 2 : 2
Неділя, 21.05.17 Скала (U-19) (Стрий) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 1  
Неділя, 21.05.17 Динамо (U-19) (Київ) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 0  
Понеділок, 22.05.17 Зоря (U-19) (Луганськ) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 2  
 
26-ий тур
команди рахунок протокол
Четвер, 25.05.17 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Динамо (U-19) (Київ) 1 : 3  
Субота, 27.05.17 Ворскла (U-19) (Полтава) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 4 : 1  
Субота, 27.05.17 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Скала (U-19) (Стрий) 6 : 0  
Субота, 27.05.17 Волинь (U-19) (Луцьк) - Зоря (U-19) (Луганськ) 1 : 2  
Субота, 27.05.17 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 3  
Субота, 27.05.17 Арсенал (U-19) (Київ) - Карпати (U-19) (Львів) 0 : 2
Неділя, 28.05.17 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Дніпро (U-19) (Дніпро)  
Ліга Парі-Матч 32-ий тур. 31.05.2017, 17:00
Карпати
(Львів)
До матчу залишилось
on-line протокол
Зірка
(Кропивницький)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

16. Ігор Худоб’як
амплуа Півзахисник
д/н 20.02.1985
5 голів
в 30 матчах
всього за команду
41 голів
в 341 матчах

Волинь (Луцьк) - Карпати (Львів)

Результати матчів
Карпати

-

-

Зірка
Дніпро

-

-

Волинь
Сталь

-

-

Ворскла
Олександрія

-

-

Шахтар
Зоря

-

-

Олімпік
Динамо

-

-

Чорноморець
Опитування
Кращий гравець «Карпат» у матчі проти «Волині»?
  • Боровик
    dracon_pollVote(687,5882,false,500,'full')
  • Мірошніченко
    dracon_pollVote(687,5883,false,500,'full')
  • Лобай
    dracon_pollVote(687,5884,false,500,'full')
  • Чачуа
    dracon_pollVote(687,5885,false,500,'full')
  • Дитятьєв
    dracon_pollVote(687,5886,false,500,'full')
  • Нестеров
    dracon_pollVote(687,5887,false,500,'full')
  • Матвієнко
    dracon_pollVote(687,5888,false,500,'full')
  • Голодюк
    dracon_pollVote(687,5889,false,500,'full')
  • Вербний
    dracon_pollVote(687,5890,false,500,'full')
  • Худоб’як
    dracon_pollVote(687,5891,false,500,'full')
  • Ксьонз
    dracon_pollVote(687,5892,false,500,'full')
  • Завійський
    dracon_pollVote(687,5893,false,500,'full')
  • Гуцуляк
    dracon_pollVote(687,5894,false,500,'full')
  • Грисьо
    dracon_pollVote(687,5895,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 286 голосів