Сезон 2016/2017. Чемпіонат U-19.
Турнірна таблиця І В Н П М О
1 Динамо (U-19) 16 13 1 2 49-15 40
2 Олександрія (U-19) 17 10 4 3 31-15 34
3 Чорноморець (U-19) 17 9 4 4 31-14 31
4 Ворскла (U-19) 17 8 6 3 27-17 30
5 Шахтар (U-19) 17 8 4 5 32-19 28
6 Олімпік (U-19) 17 8 3 6 29-30 27
7 Карпати (U-19) 17 7 3 7 33-30 24
8 Скала (U-19) 17 6 4 7 26-29 22
9 Дніпро (U-19) 17 7 1 9 23-27 22
10 Зоря (U-19) 17 5 6 6 25-31 21
11 Арсенал (U-19) 17 5 2 10 23-31 17
12 Волинь (U-19) 17 5 2 10 22-38 17
13 Сталь (U-19) 16 2 4 10 14-37 10
14 Зірка (U-19) 17 2 2 13 9-41 8
Календар ігор в сезоні 2016/2017
 
1-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 06.08.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Динамо (U-19) (Київ) 2 : 3  
Субота, 06.08.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Зоря (U-19) (Луганськ) 0 : 3  
Субота, 06.08.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 2 : 3  
Субота, 06.08.16 Карпати (U-19) (Львів) - Скала (U-19) (Стрий) 3 : 2
Неділя, 07.08.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 5 : 0  
Понеділок, 08.08.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Арсенал (U-19) (Київ) 0 : 3  
Понеділок, 08.08.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 2 : 2  
 
2-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 13.08.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 7 : 0  
Субота, 13.08.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Карпати (U-19) (Львів) 2 : 0
Субота, 13.08.16 Динамо (U-19) (Київ) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 3 : 1  
Субота, 13.08.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Ворскла (U-19) (Полтава) 0 : 0  
Субота, 13.08.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Скала (U-19) (Стрий) 1 : 1  
Неділя, 14.08.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 0  
Понеділок, 15.08.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 1 : 3  
 
3-ій тур
команди рахунок протокол
Субота, 20.08.16 Карпати (U-19) (Львів) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 0 : 2
Субота, 20.08.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Арсенал (U-19) (Київ) 0 : 5  
Субота, 20.08.16 Скала (U-19) (Стрий) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 3 : 1  
Субота, 20.08.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 3  
Понеділок, 22.08.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Волинь (U-19) (Луцьк) 4 : 0  
Середа, 24.08.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 2  
Середа, 26.10.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Зоря (U-19) (Луганськ) 1 : 1  
 
4-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 27.08.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 1 : 4  
Субота, 27.08.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Скала (U-19) (Стрий) 2 : 1  
Субота, 27.08.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Карпати (U-19) (Львів) 0 : 2
Субота, 27.08.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Ворскла (U-19) (Полтава) 2 : 3  
Субота, 27.08.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 1 : 1  
Субота, 27.08.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 0 : 4  
Неділя, 28.08.16 Динамо (U-19) (Київ) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 2 : 2  
 
5-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 03.09.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1  
Субота, 03.09.16 Скала (U-19) (Стрий) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 2  
Субота, 03.09.16 Карпати (U-19) (Львів) - Динамо (U-19) (Київ) 1 : 3
Субота, 03.09.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Волинь (U-19) (Луцьк) 4 : 0  
Субота, 03.09.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 2  
Субота, 03.09.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Зоря (U-19) (Луганськ) 4 : 0  
Понеділок, 05.09.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 2 : 0  
 
6-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 09.09.16 Динамо (U-19) (Київ) - Скала (U-19) (Стрий) 5 : 0  
П'ятниця, 09.09.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 3  
Субота, 10.09.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 1 : 0  
Субота, 10.09.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Карпати (U-19) (Львів) 3 : 3
Субота, 10.09.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 4 : 1  
Понеділок, 12.09.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 3  
Понеділок, 12.09.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 1  
 
7-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 17.09.16 Скала (U-19) (Стрий) - Зоря (U-19) (Луганськ) 2 : 1  
Субота, 17.09.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Арсенал (U-19) (Київ) 3 : 0  
Субота, 17.09.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Ворскла (U-19) (Полтава) 3 : 1  
Субота, 17.09.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 3 : 0  
Неділя, 18.09.16 Карпати (U-19) (Львів) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 2
Неділя, 18.09.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 1  
Вівторок, 20.09.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 6 : 1  
 
8-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 23.09.16 Динамо (U-19) (Київ) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 6 : 0  
Субота, 24.09.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Скала (U-19) (Стрий) 0 : 1  
Субота, 24.09.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 0 : 2  
Субота, 24.09.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 2 : 1  
Субота, 24.09.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Карпати (U-19) (Львів) 1 : 5
Субота, 24.09.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 1 : 0  
Субота, 24.09.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 0  
 
9-ий тур
команди рахунок протокол
Середа, 28.09.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 3 : 1  
Четвер, 29.09.16 Карпати (U-19) (Львів) - Ворскла (U-19) (Полтава) 2 : 2
Четвер, 29.09.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 2  
Субота, 01.10.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Динамо (U-19) (Київ)  
Субота, 01.10.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 0  
Субота, 01.10.16 Скала (U-19) (Стрий) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 2 : 1  
Субота, 01.10.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Зоря (U-19) (Луганськ) 3 : 1  
 
10-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 08.10.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 1  
Субота, 08.10.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 0  
Субота, 08.10.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 1  
Субота, 08.10.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 0  
Середа, 09.11.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Скала (U-19) (Стрий) 4 : 0  
П'ятниця, 02.12.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 3  
Субота, 03.12.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Карпати (U-19) (Львів) 1 : 1
 
11-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 14.10.16 Динамо (U-19) (Київ) - Зоря (U-19) (Луганськ) 8 : 0  
Субота, 15.10.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Волинь (U-19) (Луцьк) 1 : 1  
Субота, 15.10.16 Карпати (U-19) (Львів) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 2
Субота, 15.10.16 Скала (U-19) (Стрий) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 0 : 0  
Субота, 15.10.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Ворскла (U-19) (Полтава) 0 : 2  
Субота, 15.10.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 15.10.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Арсенал (U-19) (Київ) 1 : 1  
 
12-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 21.10.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 0 : 1  
Субота, 22.10.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Скала (U-19) (Стрий) 2 : 2  
Субота, 22.10.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 1 : 1  
Субота, 22.10.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 1 : 2  
Субота, 22.10.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Карпати (U-19) (Львів) 2 : 0
Субота, 22.10.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Зоря (U-19) (Луганськ) 0 : 2  
Неділя, 23.10.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Динамо (U-19) (Київ) 4 : 3  
 
13-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 28.10.16 Динамо (U-19) (Київ) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 1 : 0  
Субота, 29.10.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Волинь (U-19) (Луцьк) 5 : 2  
Субота, 29.10.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 2  
Субота, 29.10.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Ворскла (U-19) (Полтава) 1 : 1  
Субота, 29.10.16 Скала (U-19) (Стрий) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 1  
Субота, 29.10.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 2 : 3  
Субота, 29.10.16 Карпати (U-19) (Львів) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1
 
14-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 05.11.16 Скала (U-19) (Стрий) - Карпати (U-19) (Львів) 1 : 3
Субота, 05.11.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 0 : 2  
Субота, 05.11.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 0 : 1  
Субота, 05.11.16 Динамо (U-19) (Київ) - Ворскла (U-19) (Полтава) 3 : 0  
Субота, 05.11.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 3 : 0  
Понеділок, 07.11.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 0 : 2  
Понеділок, 07.11.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Волинь (U-19) (Луцьк) 4 : 1  
 
15-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 11.11.16 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Волинь (U-19) (Луцьк) 3 : 1  
Субота, 12.11.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Динамо (U-19) (Київ) 2 : 3  
Субота, 12.11.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 2 : 1  
Субота, 12.11.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 5 : 0  
Субота, 12.11.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Зоря (U-19) (Луганськ) 2 : 0  
Субота, 12.11.16 Карпати (U-19) (Львів) - Дніпро (U-19) (Дніпро) 4 : 0
Субота, 12.11.16 Скала (U-19) (Стрий) - Арсенал (U-19) (Київ) 6 : 0  
 
16-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 18.11.16 Динамо (U-19) (Київ) - Олександрія (U-19) (Олександрія) 2 : 3  
Субота, 19.11.16 Зоря (U-19) (Луганськ) - Шахтар (U-19) (Донецьк) 2 : 2  
Субота, 19.11.16 Волинь (U-19) (Луцьк) - Ворскла (U-19) (Полтава) 0 : 0  
Субота, 19.11.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Скала (U-19) (Стрий) 1 : 3  
Субота, 19.11.16 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Карпати (U-19) (Львів) 5 : 3
Субота, 19.11.16 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Чорноморець (U-19) (Одеса) 1 : 1  
Субота, 19.11.16 Арсенал (U-19) (Київ) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 0 : 1  
 
17-ий тур
команди рахунок протокол
П'ятниця, 25.11.16 Дніпро (U-19) (Дніпро) - Арсенал (U-19) (Київ) 2 : 1  
Субота, 26.11.16 Олександрія (U-19) (Олександрія) - Зоря (U-19) (Луганськ) 1 : 1  
Субота, 26.11.16 Ворскла (U-19) (Полтава) - Зірка (U-19) (Кропивницький) 0 : 0  
Субота, 26.11.16 Скала (U-19) (Стрий) - Олімпік (U-19) (Донецьк) 0 : 2  
Неділя, 27.11.16 Чорноморець (U-19) (Одеса) - Динамо (U-19) (Київ) 0 : 1  
Неділя, 27.11.16 Карпати (U-19) (Львів) - Сталь (U-19) (Кам’янське) 3 : 1
Понеділок, 28.11.16 Шахтар (U-19) (Донецьк) - Волинь (U-19) (Луцьк) 3 : 0  
 
18-ий тур
команди рахунок протокол
Субота, 01.04.17 Волинь (U-19) (Луцьк) - Олександрія (U-19) (Олександрія)  
Субота, 01.04.17 Зірка (U-19) (Кропивницький) - Шахтар (U-19) (Донецьк)  
Субота, 01.04.17 Олімпік (U-19) (Донецьк) - Дніпро (U-19) (Дніпро)  
Субота, 01.04.17 Сталь (U-19) (Кам’янське) - Скала (U-19) (Стрий)  
Субота, 01.04.17 Динамо (U-19) (Київ) - Карпати (U-19) (Львів)
Субота, 01.04.17 Зоря (U-19) (Луганськ) - Чорноморець (U-19) (Одеса)  
Субота, 01.04.17 Арсенал (U-19) (Київ) - Ворскла (U-19) (Полтава)  
Ліга Парі-Матч 19-ий тур. 26.02.2017, 14:00
Чорноморець
(Одеса)
До матчу залишилось
on-line протокол
Карпати
(Львів)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

11. Амбросій Чачуа
амплуа Півзахисник
д/н 02.04.1994
4 голи
в 16 матчах
всього за команду
7 голів
в 66 матчах

Карпати (Львів) - Б93 (Копенгаген)

Результати матчів
Олімпік

-

-

Сталь
Зоря

-

-

Динамо
Олександрія

-

-

Волинь
Зірка

-

-

Дніпро
Чорноморець

-

-

Карпати
Шахтар

-

-

Ворскла
Опитування
Як завершиться матч 19-го туру «Чорноморець» – «Карпати»?
  • Мінімальною перемогою «Чорноморця»
    dracon_pollVote(660,5629,false,500,'full')
  • Перемогою «Чорноморця» з великим рахунком
    dracon_pollVote(660,5630,false,500,'full')
  • Нічиєю
    dracon_pollVote(660,5631,false,500,'full')
  • Мінімальною перемогою «Карпат»
    dracon_pollVote(660,5632,false,500,'full')
  • Перемогою «Карпат» з великим рахунком
    dracon_pollVote(660,5633,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 192 голосів