Комітет з етики приховує рішення по справі Попов vs Коньков

21 жовтня 2014 року ФК «Карпати» отримав листа від Комітету з етики і чесної гри за підписом його першого заступника голови п. Фоменка В.О., в якому той зробив спробу пояснити демарш Комітету, який тишком-нишком «поховав» резонансну справу щодо обвинувачень першого віце-президента ФФУ пана Попова А.В на адресу Президента ФФУ Конькова А.Д.

Нагадаємо, що ФК «Карпати» ще 10 березня 2014 року офіційним листом надсилав на адресу ФФУ клопотання провести засідання Комітету з етики і чесної гри ФФУ, на якому розглянути ряд заяв на адресу Президента ФФУ Конькова А.Д. від імені першого віце-президента ФФУ пана Попова А.В. та віце-президента ФФУ пана Данілова В.Б., у яких, зокрема, містилися порівняння Президента ФФУ з лівійським диктатором Каддафі, твердження про його нездорову психіку, звинувачення у авторитарних позарегламентних методах управління діяльністю Федерації. Звернення ФК «Карпати» було також поширене засобами масової інформації, наприклад, за адресою: http://terrikon.com/posts/183202.

10 жовтня (минуло півроку!) «Карпати» нагадали про своє звернення членам Комітету (http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/13209/page.html), і вже незабаром (як же спонукає до такої оперативності членів Комітету з етики надання офіційним зверненням публічної огласки!) отримали відповідь. Ми просто не маємо морального права не ознайомити з нею футбольну громадськість.


 –
Зміст цього листа викликає у нас крайнє здивування. Видається або свідомим перекручуванням фактів, або незбагненним курйозом твердження про те, що «...ФК «Карпати» не звертався до Комітету етики і чесної гри з офіційною заявою...». Власне, у нашому листі від 10 жовтня 2014 року міститься пряме посилання на наше офіційне звернення від 10 березня 2014 року, надіслане безпосередньо усім пойменованим у ньому адресатам. Одразу ж наше звернення було опубліковане на донецькому інтернет-порталі www.terrikon.com, причому, поза нашим бажанням та впливом, оскільки названий портал аж ніяк не є інформаційним партнером ФК «Карпати» чи хоча б інформаційним джерелом, на який наш клуб може мати будь-який вплив. Тому, якщо наведена цитата листа від 21 жовтня 2014 року має означати, що наше звернення з якоїсь причини фізично не дійшло до адресатів – це, мабуть, внутрішнє питання ФФУ (і у першу чергу – Комітету з етики і чесної гри ФФУ!) з’ясувати – хто, з якою метою перехопив його, та ще й передав до опублікування на портал www.terrikon.com.

Втім – це не єдиний курйоз листа №2061 від 21 жовтня 2014 року. У ньому стверджується, що, нібито, факт, стосовно, якого ФК «Карпати» звертався до Комітету з етики і чесної гри «дійсно мав місце і був розглянутий на засіданні Комітету з етики і чесної гри 8 квітня 2014 року та відповідно прийняті рішення по справі». А де ж, власне, можна ознайомитися з цими рішеннями? Чи на них накладено гриф «таємно»? Чи передбачено якимись регламентними документами, і – головне – чи відповідає смислу і завданням існування Комітету з етики і чесної гри, щоб його рішення залишались нікому невідомими, а стосовно осіб, дії яких розглядались на засіданні, залишалось невідомим – винні вони чи виправдані?

Тому – рішення Комітету з етики і чесної гри, прийняті на засіданні 8 квітня 2014 року, якщо таке справді відбувалось і розглядало питання заяв у мас-медіа на адресу Президента ФФУ Конькова А.Д. від імені першого віце-президента ФФУ пана Попова А.В. та віце-президента ФФУ пана Данілова В.Б., повинні бути публічно оприлюднені у найкоротший термін (а також скеровані на адресу ФК «Карпати» як заявника по даній справі), а саме:

– ЯКІ РІШЕННЯ КОМІТЕТУ З ЕТИКИ І ЧЕСНОЇ ГРИ, ЩО СТОСУВАЛИСЬ ЗВИНУВАЧЕНЬ ПОПОВА А.В. НА АДРЕСУ КОНЬКОВА А.Д., БУЛИ ПРИЙНЯТІ НА ЗАСІДАННІ 8 КВІТНЯ 2014 РОКУ?

(цитати п. Попова А.В. – наприклад тут – http://matchday.ua/news/2014-04-14-9001.html)

І ще – варто пояснити, чому ці рішення приховувались від громадськості понад 6 місяців.


Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»

27.10.2014Коментарі (0) ! Всі новини
Прем’єр-ліга 6-ий тур. 20.08.2017, 17:00
Карпати
(Львів)
До матчу залишилось
on-line протокол
Олександрія
(Олександрія)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

45. Себастьян Рібас
амплуа Нападник
д/н 11.03.1988
1 гол
в 3 матчах
всього за команду
1 гол
в 3 матчах

Маріуполь (Маріуполь) - Карпати (Львів)

Результати матчів
Шахтар

-

-

Олімпік
Чорноморець

-

-

Верес
Карпати

-

-

Олександрія
Зірка

-

-

Зоря
Динамо

-

-

Сталь
Ворскла

-

-

Маріуполь
Опитування
Яким буде результат матчу 6-го туру «Карпати» – «Олександрія»?
 • Мінімальна перемога «Карпат»
  dracon_pollVote(707,6057,false,500,'full')
 • Перемога «Карпат» з великим рахунком
  dracon_pollVote(707,6058,false,500,'full')
 • Нічия
  dracon_pollVote(707,6059,false,500,'full')
 • Мінімальна перемога «Олександрії»
  dracon_pollVote(707,6060,false,500,'full')
 • Перемога «Олександрії» з великим рахунком
  dracon_pollVote(707,6061,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 150 голосів