Комітет з етики приховує рішення по справі Попов vs Коньков

21 жовтня 2014 року ФК «Карпати» отримав листа від Комітету з етики і чесної гри за підписом його першого заступника голови п. Фоменка В.О., в якому той зробив спробу пояснити демарш Комітету, який тишком-нишком «поховав» резонансну справу щодо обвинувачень першого віце-президента ФФУ пана Попова А.В на адресу Президента ФФУ Конькова А.Д.

Нагадаємо, що ФК «Карпати» ще 10 березня 2014 року офіційним листом надсилав на адресу ФФУ клопотання провести засідання Комітету з етики і чесної гри ФФУ, на якому розглянути ряд заяв на адресу Президента ФФУ Конькова А.Д. від імені першого віце-президента ФФУ пана Попова А.В. та віце-президента ФФУ пана Данілова В.Б., у яких, зокрема, містилися порівняння Президента ФФУ з лівійським диктатором Каддафі, твердження про його нездорову психіку, звинувачення у авторитарних позарегламентних методах управління діяльністю Федерації. Звернення ФК «Карпати» було також поширене засобами масової інформації, наприклад, за адресою: http://terrikon.com/posts/183202.

10 жовтня (минуло півроку!) «Карпати» нагадали про своє звернення членам Комітету (http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/13209/page.html), і вже незабаром (як же спонукає до такої оперативності членів Комітету з етики надання офіційним зверненням публічної огласки!) отримали відповідь. Ми просто не маємо морального права не ознайомити з нею футбольну громадськість.


 –
Зміст цього листа викликає у нас крайнє здивування. Видається або свідомим перекручуванням фактів, або незбагненним курйозом твердження про те, що «...ФК «Карпати» не звертався до Комітету етики і чесної гри з офіційною заявою...». Власне, у нашому листі від 10 жовтня 2014 року міститься пряме посилання на наше офіційне звернення від 10 березня 2014 року, надіслане безпосередньо усім пойменованим у ньому адресатам. Одразу ж наше звернення було опубліковане на донецькому інтернет-порталі www.terrikon.com, причому, поза нашим бажанням та впливом, оскільки названий портал аж ніяк не є інформаційним партнером ФК «Карпати» чи хоча б інформаційним джерелом, на який наш клуб може мати будь-який вплив. Тому, якщо наведена цитата листа від 21 жовтня 2014 року має означати, що наше звернення з якоїсь причини фізично не дійшло до адресатів – це, мабуть, внутрішнє питання ФФУ (і у першу чергу – Комітету з етики і чесної гри ФФУ!) з’ясувати – хто, з якою метою перехопив його, та ще й передав до опублікування на портал www.terrikon.com.

Втім – це не єдиний курйоз листа №2061 від 21 жовтня 2014 року. У ньому стверджується, що, нібито, факт, стосовно, якого ФК «Карпати» звертався до Комітету з етики і чесної гри «дійсно мав місце і був розглянутий на засіданні Комітету з етики і чесної гри 8 квітня 2014 року та відповідно прийняті рішення по справі». А де ж, власне, можна ознайомитися з цими рішеннями? Чи на них накладено гриф «таємно»? Чи передбачено якимись регламентними документами, і – головне – чи відповідає смислу і завданням існування Комітету з етики і чесної гри, щоб його рішення залишались нікому невідомими, а стосовно осіб, дії яких розглядались на засіданні, залишалось невідомим – винні вони чи виправдані?

Тому – рішення Комітету з етики і чесної гри, прийняті на засіданні 8 квітня 2014 року, якщо таке справді відбувалось і розглядало питання заяв у мас-медіа на адресу Президента ФФУ Конькова А.Д. від імені першого віце-президента ФФУ пана Попова А.В. та віце-президента ФФУ пана Данілова В.Б., повинні бути публічно оприлюднені у найкоротший термін (а також скеровані на адресу ФК «Карпати» як заявника по даній справі), а саме:

– ЯКІ РІШЕННЯ КОМІТЕТУ З ЕТИКИ І ЧЕСНОЇ ГРИ, ЩО СТОСУВАЛИСЬ ЗВИНУВАЧЕНЬ ПОПОВА А.В. НА АДРЕСУ КОНЬКОВА А.Д., БУЛИ ПРИЙНЯТІ НА ЗАСІДАННІ 8 КВІТНЯ 2014 РОКУ?

(цитати п. Попова А.В. – наприклад тут – http://matchday.ua/news/2014-04-14-9001.html)

І ще – варто пояснити, чому ці рішення приховувались від громадськості понад 6 місяців.


Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»

27.10.2014Коментарі (0) ! Всі новини
Ліга Парі-Матч 32-ий тур. Львів
Карпати
(Львів)
Рахунок матчу

2 : 1

прев'ю звіт on-line протокол
Зірка
(Кропивницький)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

16. Ігор Худоб’як
амплуа Півзахисник
д/н 20.02.1985
5 голів
в 30 матчах
всього за команду
41 голів
в 341 матчах

Карпати (Львів) - Зірка (Кропивницький)

Результати матчів
Карпати

2

1

Зірка
Дніпро

-

-

Волинь
Сталь

0

0

Ворскла
Олександрія

1

1

Шахтар
Зоря

2

0

Олімпік
Динамо

2

1

Чорноморець
Опитування
На що претендуватимуть «Карпати» в новому чемпіонаті?
 • Боротимуться за єврокубкові місця
  dracon_pollVote(692,5949,false,500,'full')
 • Опиняться у верхній частині турнірної таблиці
  dracon_pollVote(692,5950,false,500,'full')
 • Опиняться у нижній частині турнірної таблиці
  dracon_pollVote(692,5951,false,500,'full')
 • Боротимуться за виживання
  dracon_pollVote(692,5952,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 481 голосів