«Арена Львів» програла суд «Карпатам»

Сьогодні, 15-го лютого, в ефірі програми «Футбол NEWS» на каналі «Футбол 1» з’явився сюжет, в якому директор ДП «Арена Львів» Денис Ринський стверджує, що ФК «Карпати» буцімто «заборгував стадіону гроші за організацію та проведення матчів».

Зі слів пана Ринського, йдеться про суму 32 000 гривень, що начебто «не були доплачені за проведення і організацію матчу на стадіоні «Арена Львів» («Карпати» – «Металург» (З).

ФК «Карпати» офіційно заявляє, що винен стадіону «Арена Львів» рівно «0» (нуль) гривень, «0» копійок. Так само як і «0» (нуль) правди з’явилось на світ з вуст пана Ринського. Кохаючись у променях слави та журналістської уваги, пан директор чомусь «забув» розповісти про рішення Господарського суду Львівської області від 29.01.2015 (№914/4040/14), який повністю відмовив у позові державному підприємству «Арена Львів» (з цим рішенням можна безперешкодно ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень). Особливо пікантно у цьому сенсі прозвучала цитата пана Ринського: «Для нас важливо бути прозорими і виглядати професійно». Що ж, тепер кожен зможе самостійно зробити висновок про професійність чи цілковиту некомпетентність цього керівника, якому держава довірила багатомільйонний об’єкт. Чи, можливо, Денис Ринський свідомо розповсюдив неправдиву інформацію про неіснуючий борг «Карпат», знаючи про рішення суду? Тоді постає питання: з якою метою і на чиє замовлення він це зробив?

І, традиційно, не обійшлося у цій історії без запаху гаряче любимого телеглядачами каналу «Футбол», який, власне, і виступив «вентилятором» брехні. Знову ж таки, офіційно заявляємо:
канал «Футбол», який повідомив про те, що «Карпати» відмовились коментувати дану ситуацію, дещо перебільшує. Ані прес-служба клубу, ані безпосередньо його керівництво не отримувало жодних дзвінків з проханням від телеканалу прокоментувати цю тему. Утім, ми високо цінуємо той факт, що телеканал «Футбол» цього разу хоча б утримався від фабрикування коментаря, до чого йому, як відомо, не звикати.

Якщо директор ДП «Арена Львів» Денис Ринський та телеканал «Футбол» впродовж завтрашнього дня, 16-го лютого 2015 року, не принесуть вибачень ФК «Карпати» за розповсюдження неправдивої інформації, львівський клуб звернеться до суду.

Скан-копії першої та останньої сторінки рішення Господарського суду Львівської області від 29.01.2015 (№914/4040/14)
Інформаційний центр ФК «Карпати», www.fckarpaty.lviv.ua
Фото: © ФК «Карпати»

15.02.2015Коментарі (0) ! Всі новини
Ліга Парі-Матч 32-ий тур. Львів
Карпати
(Львів)
Рахунок матчу

2 : 1

прев'ю звіт on-line протокол
Зірка
(Кропивницький)
Швидка навігація: подивитись
Турнірна таблиця
Топ 5 голеадорів “Карпат”

1

16. Ігор Худоб’як
амплуа Півзахисник
д/н 20.02.1985
5 голів
в 30 матчах
всього за команду
41 голів
в 341 матчах

Карпати (Львів) - Зірка (Кропивницький)

Результати матчів
Карпати

2

1

Зірка
Дніпро

-

-

Волинь
Сталь

0

0

Ворскла
Олександрія

1

1

Шахтар
Зоря

2

0

Олімпік
Динамо

2

1

Чорноморець
Опитування
На що претендуватимуть «Карпати» в новому чемпіонаті?
 • Боротимуться за єврокубкові місця
  dracon_pollVote(692,5949,false,500,'full')
 • Опиняться у верхній частині турнірної таблиці
  dracon_pollVote(692,5950,false,500,'full')
 • Опиняться у нижній частині турнірної таблиці
  dracon_pollVote(692,5951,false,500,'full')
 • Боротимуться за виживання
  dracon_pollVote(692,5952,false,500,'full')
Архів опитувань Всього: 481 голосів