Ліга Парі-Матч. «Карпати» – «Зірка» – 2:1 (Оновлено)

32-й тур. 31.05.2017, 17:00. «Арена Львів», Львів. 1 851 глядач.
Сонячно, перемінна хмарність, дощ. +24°С

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро).

Асистенти арбітра: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Олександр Дашко (Вишгород, Київська обл.).
Четвертий арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).

Директор матчу ФФУ – Анатолій Савчук (Луцьк).
Спостерігач арбітражу – Ігор Покідько (Полтава).

«КАРПАТИ»: Підківка, Мірошніченко, Нестеров, Дитятьєв (Ксьонз, 46), Матвієнко, Вербний, Кльоц (Виздрик, 75), Чачуа, Грисьо, Гуцуляк (Шина, 53), Гладкий.
Запасні: Боровик, Войтович, Завійський, Філімонов.
Головний тренер – Олег Дулуб.

«ЗІРКА»: Льопка, Драченко, Сітало (Акименко, 82), Збунь, Кучеренко, Фатєєв, Маткобожик, Дришлюк, Полегенько, Прядун (Білоног, 63), Жуков (Загальський, 63).
Запасні: Паст, Лупашко, Щедрий, Есеола.
Головний тренер – Роман Монарьов.

Голи: Нестеров, 22, Матвієнко, 68 – Прядун, 11.

Попередження: Ксьонз, 65, Шина, 70, Підківка, 90+3 – Білоног, 88.

Волею футбольного календаря, завершувати сезон на рідну для «зелено-білих» «Арену Львів» приїхав найбільш незручний суперник для «левів» – кропивницька «Зірка». Початку матчу передувало вручення нагороди від ТМ Parimatch Олександру Гладкому, як найкращому гравцю Ліги Парі-Матч у квітні.

Свої агресивні наміри гості показали вже на початку гри. Помилка Олексія Дитятьєва дозволила «Зірці» першими відкрити рахунок у зустрічі. «Червоно-жовті» перехопили круглого біля штрафного майданчика «Карпат», а Максим Прядун без особливих проблем закотив м’яча у сітку воріт – 0:1.

Забитий гол не зменшив бажання «Зірки» перемогти, вже за кілька хвилин гості мали вигідний момент збільшувати перевагу. Полегенько із хорошої позиції взявся пробивати штрафний удар. На щастя для львів’ян круглий просвистів над воротами.

Відразу ж нагадали про себе і «зелено-білі». Після подачі кутового, Нестеров виявився найкращим на добиванні та загнав м’яча у ворота Льопки. Традиційний жест захисника «Карпат» і святкування голу у стилі нападника «Ювентуса» Дібали.

Свою активність попереду показав і Олександр Гладкий. Спочатку, карпатівець віддавав хороший пас на Грися, та нападнику завадили захисники «Зірки». Пізніше, Гладкий міг самотужки переправляти круглого у ворота, але і тут оборона суперників виявилась на місці.

Другий тайм стартував із заміни у львів’ян – на поле вийшов Павло Ксьонз. Незабаром, білорус використав друге право на заміну, на полі з’явився Шина. А на 68-ій хвилині матчу «зелено-білі» вирвались вперед та забили неймовірно красивий гол. Матвієнко самотужки протягнув м’яча, обігрався з Гладким та закотив круглого у ворота – 2:1.

Дебюти в «Карпатах» на цьому не закінчилися. Право вперше зіграти за основну команду львів’ян отримав Назар Виздрик, котрий вже який раз поспіль опинявся у заявці Олега Дулуба. Незважаючи на рахунок, «леви» тримали перевагу та раз-по-раз намагались організувати гольовий шанс для своєї команди.